Wpis z mikrobloga

@PatrikoXD znam jednego typa, który twierdzi, że jest normalny, a klasa nienawidzi go bez powodu. tymczasem na konfie klasowej potrafi pisać nieironicznie, że kobietom nie dzieje się krzywda od gwałtu, a mężczyzn powinno się uniewinniać, bo to nie ich wina tylko instynktów. zatem nie uwierzę, że bez powodu słyszysz, że jesteś #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@PatrikoXD pewnie jestes #!$%@?, praktycznie nikogo nie szkaluje sie tylko ze wzgledu na wzrost i niesmialosc, znalem wiele ludzi niskich ale giga popularnych i lubianych bo byli po prostu spoko z charakteru do pogadania
  • Odpowiedz
@przegryw_wykopu: 171 cm


Typie, ja mam 172-174 i żyję, nie czuję się też jakoś pokrzywdzony przez los z tego powodu. Jasne, mogłoby być lepiej, ale nie jest. Trudno.
Jak masz problem z pewnością siebie, idź na zapasy, judo, kickboxing - po kicku będziesz miał świadomość, że umiesz kopnąć w głowę każdego wzrostaka, choć nie musisz tego robić :D Rusz dupę, zwłaszcza mentalnie. I czy jesteś pewien, że jesteś nieśmiały, a nie
  • Odpowiedz
@WolvvloW: chyba nie go tego chłopa odpisałeś. Ja nie mam 171 tylko 160


No u trudno, idź na zapasy. Wzrostu nie poprawisz, możesz za to poprawić swoją mentalność
  • Odpowiedz