Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasami na mirko widzę wpis "Czy 30-letni prawik może jeszcz zaruchać?" albo "Czy to, że nigdy nie miałem dziewczyny będzie miało wpływ jak będę starszy?" to opowiem wam moją historię:
0 związków i 0 seksu. Oczywiście poznawanie tylko przez internet, miliony niepowodzeń i totalne zniechęcenie do kobiet. Udało się umówić na spotkanie ale znając życie myślałem, że i tak nie dojdzie do drugiego. tl;dr spontaniczny spacer przy zachodzie słońca. Po powrocie dość przypadkowo wszedł pocałunek więc byłem mega zadowolony. Nigdy nie wiedziałem po danym spotkaniu czy lasce się spodobało ale jednak to się czuje a jak nie jesteśmy pewni to znaczy, że raczej nie. Takim sposobem wszedłem w związek swój pierwszy w życiu. Wszystko szło szybko i byłem trochę tym przerażony bo jednak zawsze tego chciałem a z drugiej ta intensywność działań. Nagle gość, który całe życie spędził w domu (owszem całowałem się już w życiu itp. ale nic poważnego) ma laske obok do dyspozycji. Zawsze mi brakowało czułości więc chętnie inicjowałem ale gdy była okazja i chęci (nawet nie moje) żeby doszło do czegoś więcej to się wycofywałem. Zbyt duży przeskok. W wiadomościach byłem bardziej kozakiem jeśli chodzi o tematy seksualne niż faktycznie na żywo. Nie obyło się też bez romantycznych gestów z mojej strony. Ostatecznie nie wytrzymałem przeskoku z bycia wiecznym singlem na bycie w związku i UWAGA zostawiłem ją. Nigdy nie myślałem o tym żeby być alfa a nawet jeśli to trzeba zacząć od podstaw, właśnie od związku żeby się oswoić z kobietą ale widocznie nie byłem i na to gotowy i zbyt gwałtowna intensywność relacji i poniekąd zobowiązanie (że to już na poważnie) mnie przytłoczyły. Czego mnie to nauczyło? W sumie do końca nie wiem. Chyba to, że żadna skrajność nie jest dobra. Zamiast naśladować samców alfa chciałem zacząć od podstaw i oswoić się z kobietą u boku, wprowadzeniem seksualności itp. ale z drugiej strony wpakowałem się w związek z pierwszą lepszą laską poznaną online dlatego, że nie olała mnie po 1 spotkaniu. Swoją drogą po pewnym czasie (sporo spotkań, wszystko szło szybko) zorientowałem się, że wcale mnie nie pociąga i bardziej kieruje mną potrzeba bliskości i ogólnie kogoś znajomego.

#przegryw #tfwnogf #blackpill #zwiazki #relacje #tinder #badoo #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613f127b5fb896000a005591
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czasami na mirko widzę wpis "Czy 30...

źródło: comment_1631529764XbLvqBe3PZgZcOqbD9iOGP.jpg

Pobierz
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam tak, że jakby laska mnie nie podniecała to jak nie czuje bliskości na pewnym poziomie to sie nie podniece i #!$%@?. W seksie nie szukam orgazmu a bliskości, zwalenie konia jest lepsze niż ruchanie sie z byle kim. No chyba, że masz psychike do tego a romantyk ni mo :(((
jak ktoś był prawikiem 30+ i zaczął od prostytutek to już raczej tylko to mu pozostało, bo żadne "oswojenie się z ciałem kobiety" w żaden sposób nie wpłynie na jego atrakcyjność


@AnonimoweMirkoWyznania: W takiej sytuacji, brak prostytutek tym bardziej nie wpływnie pozytywnie na twoją atrakcyjność xD

Oswojenie się z kobietą zwiększy twoją pewność siebie w spotkanaich z innymi kobietami, a pewność siebie również wpływa na aktrakcyjność. Jeśli w twoim wypadku nic
IskrzacaBarmanka: @Pralko-suszarka: Ależ Ty pierdzielisz... jak zwykle zresztą. Nie wiem czy jesteś takim bezdusznym trollem, czy po prostu jesteś tak ograniczony, ale pójście na dziwki to upadek i w niczym to nie pomoże. Doradzanie komuś żeby poszedł na dziwki i w ten sposób poznał co to kobieta, to tak jakbyś doradzał komuś umazać się w szambie żeby oswoić się z zapachem kwiatów.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
pójście na dziwki to upadek i w niczym to nie pomoże.


@AnonimoweMirkoWyznania: I sam pokazałeś, żeś troll albo zwykły idiota. Oczywiście, że pomoże bo masz intymny kontakt z kobietą, który w żaden sposób nie zamyka drogi do Poznania w przyszłości kogoś normalnego, tak trudno dodać dwa do dwóch? Nie potrafisz w żaden sposób uzasadnić czemu miało by to pogorszyć sprawę, a jedynie nakładasz swoją ideologiczną nakładkę, że seks powinien być czymś
IskrzącaBarmanka: Oj szanowny Panie @Pralko-suszarka: Jak zwykle #!$%@? farmazony. Już śpieszę tłumaczyć dlaczego - choć oczywiście będzie to bezskuteczne bo masz swój świat.

I sam pokazałeś, żeś troll albo zwykły idiota.


Z twoich ust to dla mnie największy komplement. Dla szaleńca normalna osoba musi sprawiać wrażenie szalonej ponieważ się od niego różni. Tak jak ja od Ciebie.

Oczywiście, że pomoże bo masz intymny kontakt z kobietą, który w żaden sposób
Nie byłem nigdy u prostytutki ponieważ nigdy się tym nie pohańbię. Mam kodeks wartości którego przestrzegam. Nie dlatego że ktoś mi je narzucił tylko dlatego że są mądre i dobre.


@AnonimoweMirkoWyznania: Są ludzie, którzy ci powiedzą, że seks powinien być tylko po ślubie z kimś, z kim się powinno spędzić resztę życia. No i powinna to być dziwica obowiązkowo. To pokazuje jak względne są te wasze kodeksy. To jest przykład dorabiania
IskrzącaBarmanka: @Pralko-suszarka: Dobra, odniosę się do Twoich słów ostatni raz, ale tylko do części bo nie chce mi się tych Twoich głupot nawet komentować.

Odniosę się jedynie do tego co napisałeś na początku swojej wypowiedzi:

Są ludzie, którzy ci powiedzą, że seks powinien być tylko po ślubie z kimś, z kim się powinno spędzić resztę życia. No i powinna to być dziwica obowiązkowo. To pokazuje jak względne są te wasze
BiałkowyWybranek: @Pralko-suszarka: widać, że dałeś sobie sprać głowę urojeniami takich szkodników jak @testodepot . Ogarnij się facet, wyjdź w końcu z tego przegrywowego myślenia. Przejrzyj sobie rozmowy tego dewianta z bardzo mądrą kobietą @gordonszamlej to zrozumiesz gdzie popełniasz błąd, masz jeszcze szansę wyjść na prostą. Próbowałeś na przykład kontemplacji czy skierować się ku wierze? Idź na rekolekcje, wyznaj swoje grzechy i odbuduj swoją duszę.
@testodepot moderacja powinna dać ci permbana
No i widzisz gościu, ja jestem właśnie jednym z tych ludzi którzy uważają że seks powinien być po ślubie i to z kimś z kim powinno spędzić się resztę życia.

Po drugie miałem w swoim życiu okazje na bzykanko z której nie skorzystałem.

. Może się to nie mieścić w Twojej głowie ale jestem prawiczkiem z własnego wyboru.


@AnonimoweMirkoWyznania: Twoja sytuacja i mentalność jest mega przerażająca
Pralko-suszarka - > No i widzisz gościu, ja jestem właśnie jednym z tych ludzi którzy...

źródło: comment_1631619671Wtiu6O13PghYoDt6Y6yE2y.jpg

Pobierz