Wpis z mikrobloga

Poziom w Valorancie ryje mi głowę. Serio, człowiek coś grywał w strzelanki, sprzęt i jakieś wyczucie ma. Myślałem że łatwiej będzie wbić poziom w Valo niż takim CS:GO bo uznałem że wielu graczy z Lola pójdzie zobaczyć co ich ulubione studio stworzyło. I rzeczywiście jest sporo graczy lola ale to nie zmienia faktu że poziom jest kosmiczny. Tj nie zrozumcie mnie źle dalej jest wielu gości którzy coś strzelają ale są głupi jak but albo odwrotnie tj coś myśli ale strzela jakby pierwszy raz miał myszkę w dłoni. Tu chodzi o to że będac w niskim srebrze od czasu do czasu trafia się ktoś ze Srebra3/ Golda i zamiata wszystkich niczym gówno. I tak człowiek gra z kimś takim kto pozornie jest 2-3 levele wyżej a co wychodzi dostaje soczysty łeb. A mówimy tu o ludziach ze srebra/złota. Boli mnie łeb jak sobie pomyślę na jakim poziomie są gracze w Platynie czy Diamencie nie mówiąc wyżej.

#valorant #fps #csgo #riot #lol #leagueoflegends
  • 15
@DevSharingan też to zauważyłem. Tak jak w csie mogłem wbić każda range grając solo, tak w valorancie ledwo z golda3 wyszedłem po ponad 200 wygranych. Poziom strasznie skacze właśnie na rangach silvery/gold. Smurfy też nie pomagają, a zauważyłem że tych jest więcej niż w csie cheaterow i smurfow jednocześnie
@DevSharingan: tez mam podobne odczucia. Mam wrazenie, ze co chwile na jakies smurfy gram. Az dziwie sie, ze taki diff miedzy mna, a niektorymi co robia sami gierke jest, bo mam doswiadczenie z cs/overwatcha. A druga sprawa, ze co chwile jakiegos trolla mam w teamku takiego typowego, ze specjalnie nic nie robi... Kiedys myslalem, ze nic nie przebije cs go pod zwgledem #!$%@? community, ale to co jest w valorancie to
@DevSharingan: To samo, 2700 na Faceicie, Global od wielu lat a w Valorancie ledwo Platyna 3, co prawda gram od 2 miesięcy, ale i tak myślałem, że wbicie Immortala po tylu godzinach w CSie nie będzie problemem.
@c_39 haha ja właśnie mam to samo. Akurat w fecicie lvl 9 max, ale globala często wbijałem. Tutaj to czasami trafia się mecz, że boję się speekować bo tak soczysty łeb dostaję, a jeśli grasz na team to już w ogóle kaplica. Teraz ciągle się kręcę g3/p2 ¯_(ツ)_/¯
A mówimy tu o ludziach ze srebra/złota. Boli mnie łeb jak sobie pomyślę na jakim poziomie są gracze w Platynie czy Diamencie nie mówiąc wyżej.


@DevSharingan: mi sie wydaje, ze duzo osob razem gra i w tym jest twoj problem :P