Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: ja aktualnie korzystam. Raport który otrzymałem jest bardzo szczegółowy. Dużo zdjęć, każdy element dokładnie opisany i podsumowany. Jeśli nie znasz się to i tak bez problemu wszystko zrozumiesz. Co do dokładności oględzin to pracownik komisu z którego auto mi sprawdzali sam powiedział, że pracownik Autotesto sprawdzał auto 4 godziny więc nie ma mowy o fuszerce zwłaszcza, że na końcu raportu masz zaświadczenie od sprawdzającego pojazd o tym, że przygotowany przez
  • Odpowiedz
@ziemniaczany_potentat: @AnonimowyAnonek: jak to wygląda organizacyjnie, musicie porozmawiać najpierw ze sprzedawcą, że byście coś takiego chcieli zrobić, musicie się umówić na takie sprawdzenie czy wysyłacie poprostu firmie namiary na auto, opłacacie usługę i oni sami się dogadują na oględziny?
  • Odpowiedz
@phaburn: Tak Uzgadniasz z sprzedawcą, że chcesz takie sprawdzenie zrobić. Potem zamawiasz usługę, podajesz dane auta, dane sprzedawcy itd. A potem już oni się dogadują ze sprzedawcą na oględziny, czasem po prostu dzwonią że przyjadą za 2 godziny obejrzeć auto. Czas poświęcony na oględziny nie powinien być głównym wyznacznikiem jak dokładnie auto zostało sprawdzone. Jak to człowiek czegoś nie sprawdzi, czasem "przekręci coś". Na plus że wykonują dużo zdjęć, pomiary dokładne(ale
  • Odpowiedz
@phaburn: dokladnie tak jak powiedzial przedmowca - wypada sprzedawce o takim zamiarze poinformowac, wtedy bezposrednio firma kontaktuje sie juz z nim i ustalaja dogodny termin. Mi osobiscie samo to wycielo dwie "miny" gdzie tak dlugo jak byla mowa o przyjezdzie samemu bylo ok ale nagle jak sie okazalo, ze ma przyjechac spec to nagle zaczely sie wymowki :)
  • Odpowiedz