Wpis z mikrobloga

#wroclaw #jedzenie71

Obiad na oddziale patologii gastronomicznej.

U Hindusa. Pasaż Grunwaldzki. Palak. 27zł.

Po lewej to co zamówiłem, po prawej to co otrzymałem. Szpinakowo-pomidorowy sos z dodatkiem mleczka kokosowego. Podawany z ryżem, świeża kolendrą i orzeszkami. Smak kokosa bardzo mocno wyczuwalny - podbity czymś na tyle mocno, ze ubił smak całej reszty zawartości. W opisie nie ma słowa o cebuli, która była w daniu. Ryż z bemara, suchy od zbyt długiego leżenia i kontaktu z powietrzem. Biegunki nie było. Porcja mała objętościowo, ale ciężka. Około 500g.

Sąsiednie lokale (McD, Pasibus, Burger King czy jedzenie na wagę) miały bardzo długie kolejki, U Hindusa było jedynym miejscem bez jakiejkolwiek kolejki.

Nie wrócę.
NaglyAtakGlazurnika - #wroclaw #jedzenie71

Obiad na oddziale patologii gastronomic...

źródło: comment_1631521058Lgn74srmlnDJS8kYuSvH3l.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Iudex: jako właściciel profilu wyłączasz wizytówkę w google, zgłaszasz negatywne oceny i po tygodniu większość z nich zostaje skasowana - coś jak PIU zrobiło po ostatniej aferze.

Pozytywne komentarze w Google też dużo nie kosztują. Na pierwszej stronie Google są od 1-5zł za komentarz.

Także dużo to nie da. Dlatego trzymam się wykopu.
NaglyAtakGlazurnika - @Iudex: jako właściciel profilu wyłączasz wizytówkę w google, z...

źródło: comment_1631521790VuAx4cdBeeK9iX5CdDDsYh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: To nie jest do końca tak. PIU usunęło opinie, które zostały dodane masowo. Żadna z moich dotychczasowych 1/5 nie została usunięta z tego co wiem. Do tej pory dostaję powiadomienia, że biją rekordy popularności xD Druga sprawa, to jakość opinii bez realnych zdjęć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Iudex: moja niby tez nie zostala usunięta, a jak jej szukalem z innego konta to nie moglem znalezc...a tez dostaje mejle o popularnosci
  • Odpowiedz