Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr Jestem zmęczony poszukiwaniami życiowej partnerki.

Nie będzie to wpis o tym, że loszki to coorvy i skaczą na karuzeli #!$%@?ów. Raczej wpis o tym, że w pewnym przedziale wiekowym nadwyżka mężczyzna sprawia, że jest bardzo ciężko o partnerke. Pracuje w korpo i nie znam ani jednej wolnej laski, za to znam dosłownie dziesiątki facetów którzy są sami. Mam już 25 lat, dobrą pracę i chciałbym zbudować jakąś rodzinę - ale nie ma z kim. Próbowałem wszystkiego; tinder, badoo - tu większość lasek to samotne matki - odpada. Byłem na kursach tańca, chodziłem na sztuki walki i kurs gotowania i ciągle to samo - każda, ale to #!$%@? każda laska dosłownie jest zajęta. Jestem rozżalony i wściekły.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #blackpill #redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613c8f645fb896000a0052f1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
tl;dr Jestem zmęczony poszukiwaniam...

źródło: comment_1631482805M0LyU7C8gs5UdEKME3qI3V.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest w tym prawda co piszesz. To działa tak ze albo za młodu weźmiesz ślub i robisz dziecko i tak sobie żyjessz albo stajesz się kawalerem. Wszystkie komunikatory to jedno wielkie gówno fejk profile albo laski które oczekują faceta +180, najlepiej który zarabia 30k, własne mieszkanie, 8/10 - a tak naprawdę to zostało wykreowane przez wykop i wszyscy to podłapali i teraz tak klasyfikuję się faceta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: a co mi tam, sprostuję, napisałem "tak trochę jest", ale nie do końca.
To co napisałeś spotyka również mnie, no niby jest ta nadwyżka ale z drugiej strony na co dzień obserwuję zupełnie co innego -
mnóstwo facetów, mocno średnich, albo nawet słabych, z wyglądu, charakteru, statusu, bez pracy/wykształcenia prowadzi się z naprawdę fajnymi dziewczynami, sam znam kilkanaście takich przypadków ze swojego otoczenia. Te kobiety mogłyby wybierać, a jednak tego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś jeszcze młody ale nie szukaj na siłe bo to najgorsze co może być. Zanim wejdziesz w jakikolwiek związek to poznaj najlepiej dobrze tą dziewczynę, bez pośpiechu. Ja swoją znalazłem w wieku 28 lat a niedawno się oświadczyłem mając 29. Spokojnie masz czas, powodzenia. Jeszcze wszystko przed Tobą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a co mi tam, sprostuję, napisałem "tak trochę jest", ale nie do końca.

To co napisałeś spotyka również mnie, no niby jest ta nadwyżka ale z drugiej strony na co dzień obserwuję zupełnie co innego -

mnóstwo facetów, mocno średnich, albo nawet słabych, z wyglądu, charakteru, statusu, bez pracy/wykształcenia prowadzi się z naprawdę fajnymi dziewczynami, sam znam kilkanaście takich przypadków ze swojego otoczenia. Te kobiety mogłyby wybierać, a jednak tego
  • Odpowiedz
@PerfectEquilibrium: Wiele z tych lasek jest z facetami od lat liceum i zostaje bo "w sumie ujdzie" (sam znam wiele takich, jedna nawet ostatnio wzięła ślub), inne z kolei "już stara jestem, co będę kombinowała" (laski 25~ lat), to że z nimi są, nie znaczy że są szczęśliwe.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: I na #!$%@? ci baba chłopie? Chcesz być: zdradzany (bo nie poświęcałeś jej uwagi, albo bo poświęcałeś jej za dużo uwagi), wrobiony w wychowywanie nie swojego dziecka, dojony z hajsu, mieć awantury o byle gówno, bo zapomniałeś opuścić klapę od kibla i ona już przez to nie czuje się przy tobie bezpiecznie?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szukaj wsrod "malolat", licealistek. Albo zgarniasz mloda, ktora jeszcze nie ma #!$%@? w glowie, albo pozostaje Ci latanie i prostowanie tych po przejsciach. Dogadanie sie z tymi pierwszymi jest zazwyczaj zdecydowanie prostsze.
  • Odpowiedz