Wpis z mikrobloga

Panie i Panowie, chciałbym by nostalgiczne myśli przerodziły się w rzeczywistość, a wiec PS2 czy Nintendo Wii? PS2 miałem za dzieciaka i wspominam przepięknie, od nintendo nie miałem tych nowszych konsol, jedynie nes i snes był ogrywany. Jak to jest z przeróbkami tych konsol, może warto o czymś pamiętać oglądając aukcje?

#ps2 #nintendo #wii #playstation2
  • 24
@Dante15: Jak #ps2 to warto zainteresować się FATem + NA z dużym dyskiem (w sumie to już chyba standard przy graniu na tej nadkonsoli). Jak #wii to wiadomka - pojemny pendrive i "sklepik" z homebrew.
Obie mają swoje plusy i minusy, ale IMO #wii jest bardziej nastawiona na kanapowy coop/multi, a #ps2 do "klasycznych" kilkugodzinnych posiedzeń z padem w łapie.
@Dante15: ja przerabiam teraz temat niedawno se kupiłem wii i jestem zachwycony, z rzeczy nad którymi warto się pochylić to ogarnąć sobie jakiś scaler zwłaszcza jak w tv masz tylko hdmi, jest przejściówka wii2hdmi ale to scaler nie jest tylko zwykła przejściówka.
Ja jeszcze se kupiłem w zestawie balance board i wii fit plus, bardzo fajnie to działa można np. się zważyć albo zważyć też można swojego kota :D no i