Wpis z mikrobloga

Jak bardzo trzeba być bez rozumu i godności człowieka, aby nagrać własne zaręczyny i wrzucić to w neta? Poziom oderwania tych ludzi jest poza moim wyobrażeniem. Czy ten gościu robi coś bezinteresownie z czystej miłości, dobroci, szlachetności? Z własnych zaręczyn zrobił żenujący spektakl dla biedaków intelektualnych, którzy mu przyklaskują.

Teraz trzeba czekać na streama z wesela oraz transmisję z porodu, może nawet krocze Wersow pokażą dla pieniażka

#friz #ekipa #bekazpodludzi
  • 30
@corryand: Tak, widziałam jak kiedyś mój kolega poprosił swoich rodziców, aby robili mu zdjęcia jak klęczy nad hotelowym basenem z pierścionkiem w ręku przed swoją ukochaną. Oczywiście zdjęcia wyładowały na fejsie. Jest to cringowe, a większość osób, które znam uważały, że to żenada. Jednak czego oczekiwać? Są ludzie, którzy robią transmisje z pogrzebów bliskich, bo hajs i wyświetlenia, lans muszą się zgodzić.
@kierowcaautobusuofficial: bo są rzeczy, które powinno się trzymać dla siebie, bo są osobiste? Pochwalić się można zdjęciem, ale czy trzeba wrzucać filmik, aby każdy w Polsce widział jak wspaniałe zaręczyny zaplanowałeś? Już nie mówiąc o tym, że może to budzić wątpliwość w bezinteresowność jego intencji.
@howtowisnia: Pewnie Ty jesteś jedną z nich, że tak bierzesz to do siebie :( równie dobrze można nagrywać reakcję swojej dziewczyny na pierwsze słowa kocham Cię, bo to też radosna chwila, ale większość normalnych osób tego nie robi. Tak jak większość osób nie wrzuca publicznie do neta dla obcych ludzi filmu z przebiegu zaręczyn. To mniej tak jak urodziny 3-letniej Oli Kordas na YouTube, tylko na bogato. Jednak ta sama biedna
@karollq: no ta, biedna mentalność, bo ktoś robi coś, ale Tobie się to nie podoba, to już źle, myślę, że każdy kto robi takie coś ma w piździe Twoje zdanie, bo chcą cieszyć się chwilą i chcą pokazać ją światu, mają prawo, co #!$%@?, jak Ci się dziecko robisz to co, zdjęcie na fejsa dzieciaka czy badań wstawiasz? Po co. Chyba nie rozumiesz po co istnieją social media, właśnie po to.
@howtowisnia: tak, większość ludzi wstawia zdjęcia dziecka, ale filmiku z porodu większość ludzi nie wrzuca. Tak jak większość ludzi dokumentuje zaręczyny zdjęciem, a nie filmem z ich przebiegu. Dla mnie możesz nawet pokazać streama z kibla w swoich social mediach. Spinasz się, bo ktoś ma inne zdanie i to godzi w twój światopogląd
@karollq: co, kto tu się spina? XD Ty specjalnie robisz post na forum publicznym, obrzucając się jak ktoś może robić coś czego ja nie robie hurr durr. jak tak można zdjęcia i filmiki robić, ja nie moge XD
@9Japko9: No przepraszam, ale oni sami się decydują na sprzedaż całego swojego życia, wiec chyba normalnym jest, że są ludzie, którzy krytykują to. Nagrał film, wrzucił w internet i włączył na nim zarabianie, tym samym musi się liczyć z tym, że będą słowa nieprzychylne. Tak samo jak oglądasz w telewizji wiadomości, które masz prawo ocenić, krytykować za treści, które według Ciebie są nieprofesjonalne, głupie itd. Jak idziesz do sklepu i kupisz