Wpis z mikrobloga

Jak bardzo trzeba być bez rozumu i godności człowieka, aby nagrać własne zaręczyny i wrzucić to w neta? Poziom oderwania tych ludzi jest poza moim wyobrażeniem. Czy ten gościu robi coś bezinteresownie z czystej miłości, dobroci, szlachetności? Z własnych zaręczyn zrobił żenujący spektakl dla biedaków intelektualnych, którzy mu przyklaskują.

Teraz trzeba czekać na streama z wesela oraz transmisję z porodu, może nawet krocze Wersow pokażą dla pieniażka

#friz #ekipa #bekazpodludzi
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@howtowisnia: Tak, napisałam, że według mnie to jest tanie i wieśniackie. I co? Mam do tego prawo. Tak samo, Ty masz na publicznym forum prawo napisać, że masz inne zdanie. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
  • 1
@9Japko9: Jeżeli jego była dziewczyna mówi, że będąc w nim czuła się jak maszynka do zarabiania pieniędzy, z której uczuciami się nie liczono, to daje to powód do wysnucia wniosku, że gościu, który oświadcza się przed kamerą, wrzuca to do neta dla zarobku nie robi tego bezinteresowne, z czystej miłości. I tak, jest to dla mnie bez godności i rozumu człowieka i o co chodzi? Zazdrość, bo ktoś krytykuje? Teraz
  • Odpowiedz
@karollq: Jakoś lata temu jak Wiśniewski swój ślub z Mandaryną pokazał na żywo w publicznej telewizji to nikt nie gadał tak jak Ty teraz. Programy typu Big Brother sprzedawały się jak świeże bułeczki, a teraz nagle 10s uklęknięcie jest brakiem godności?
  • Odpowiedz
  • 0
@9Japko9: Serio? Weź zobacz jakiś stary film, już wtedy widzowie pisali do niego, że to co robi to przesada i gołym okiem widać, ze jej to nie pasuje. Zobacz jak to się skończyło, robiła jakieś upokarzające rzeczy dla wyświetleń na jego kanale, zrobił na niej popularność, wbił wtedy pierwszy milion subow. Po tym wszystkim pozwolił dzieciom z internetu, aby ja wyzywali od najgorszych, a laska na ponad 2 lata musiał
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamilek2323: nie powiedziałabym, że wesele Wiśniewskiego nie było kontrowersyjne. Jednak zauważ subtelną różnice. Ludzie idący do Big Brothera czy innych tego typu programów, to ludzie szukający popularności, pieniędzy, swojej szansy. Wiśniewski był hazardzistą i miał długi. Friz nie jest w takiej sytuacji, bo on ma zarówno popularność jak i pieniądze, jednak granice ciagle przesuwa. W moim odczuciu to jest pewnego rodzaju zaburzenie (życie dla wyświetleń).
  • Odpowiedz
Reżyserowanie tego, pewnie robienie dubli, postowanie do neta, obrabianie filmu jest żałosne i tez w tym widze jakies zaburzenie. Co innego jakby stali sobie gdzies na jakiejś (wstaw tu majestatyczne miejsce) pili szampana chłop by spontanicznie wyciągnął telefon nagrał 30 sekundowy film z zaręczyn i tak o sobie wrzucił na swój kanał bez reklam intra bez niczego, zwykły króciutki spontaniczny film albo nawet audio z dyktafonu. Takie cos jest w porządku do
  • Odpowiedz
@karollq: moim zdaniem ludzie już się zesrali totalnie, nie nagrałby to napewno byłyby słowa! MÓGŁ NAGRAC PRZECIEŻ WSZYSTKO NAGRYWA. a co do tego że nagrał to osobiście uważam że traktuje to jako pamiątke na lata ;)
  • Odpowiedz