Wpis z mikrobloga

Ej ktoś wie kiedy ten kolejny lockdown będzie ?
Miałem nadzieję że od 1 września wejdzie a tu lipa :(
Bardzo podobały mi się wszystkie poprzednie, na ulicach pusto, korków zero, w sklepie bez kolejki, w pracy też luz i spokój, wszystkie stare dewoty pozamykane w domach. Kichniesz, kaszlniesz czy pierdniesz to każdy od razu 2 metry dystansu i przerażenie w oczach...

Ah nienawidzę tej normalności, LOCKDOWN WRÓĆ PROSZĘ CIĘ!!!

PS Pamiętajcie nie noście maseczek i nie szczepcie się a będziemy mogli znowu przeżyć te wspaniałe chwile LOCKDOWNU ( ) i tak umrzemy prędzej czy później

PS2 ja już w kwietniu wiruska miałem i się na niego nie pogniewałem ()

#koronawirus #lockdown #covid19 #zdrowie #bezpieczenstwo #wirus #heheszki #gownowpis
Dumle007 - Ej ktoś wie kiedy ten kolejny lockdown będzie ? 
Miałem nadzieję że od 1 ...

źródło: comment_1631452191Pfi9P88sA3vf0aELRiXc9M.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Ifeellonely: bez obrazy ale myślisz że co covid zabrał mu 30lat życia ? Choroby współistniejące nie powinny być brane do statystyk. Nawet głupie przeziębienie może wykończyć człowieka który posiada inne współistniejące choroby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dumle007: wiem że są różni ludzie i niektórzy lubia zdalna edukacje lub pracę. Ale jest też wiele osób (w tym ja), którzy nienawidzą tego typu zajęć. Na myślę że gdyby nie lockdown nie dostałbym aż takiego załamania nerwowego i może nie wylądowałbym w psyhiatryku (choć w sumie tregedii nie było).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dumle007: to już nie wiem czemu chcesz lockdown. No praca pewnie taka sama a tak to nie ma gdzie wyjść, restauracje i bary zamknięte. I jeszcze ten obowiązek maseczek wszędzie był.
Może i fajnie się przez chwilę patrzyło ma ten postapo klimat ale na dłuższą metę to żadnych zalet
  • Odpowiedz