Wpis z mikrobloga

Wy też nie ogarniacie idei wyjazdów integracyjnych z pracy? Że niby przyjazna firma, a jest to po prostu zwykle zagranie ze strony korpo, żeby jeszcze bardziej Cię wykorzystać? Mialbym to w dupie, ale cala firma zawsze jedzie bo wszyscy jesteśmy zespołem! #pracbaza #praca #korposwiat #korpobitch
  • 12
  • Odpowiedz
@lewyx: gociu co ty wiesz o zyciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Gownofirma mala ktora na szczescie juz nie istnieje
HEHE bedziemy sobie robic w piatki taka luzna przerwe bedziemy sobie zamawiac jedzenie i co tydzien ktos wymysla skad zamawiamy. Bedziemy sie fajnie integrowac

Wszyscy mysla no spoko pomysl, do czasu jak sie okazalo ze kazdy ma za siebie placic XDDDD. Ja stwierdzilem, ze mam #!$%@? i
  • Odpowiedz
@Norskee nie rozumiem cię, co w tym złego? U mnie w firmie też raz na jakiś czas tak robimy. Kto ma ochotę to zamawia, kto nie to sobie je bułkę z serem. Chodzi i to żeby się spotkać z niektórymi ludźmi, z którymi nie zawsze jest czas pogadać z tygodniu. Każdy płaci za siebie i luz. Ba, ja nawet bym nie chciał żeby firma płaciła, bo by #!$%@? było innych, albo samej
  • Odpowiedz
@lewyx: w korpo łatwo zapomnieć, że odpowiadasz człowiekowi, a nie „na mejla”. Raz na jakiś czas warto spędzić tłuszczę w jedno miejsce, niech przynajmniej zobaczą na żywo, kogo tak hejtują na slacku. Może akurat okaże się, że jest amatorem karaoke i to takim do posiku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
najgorsze są wyjazdy integracyjne jak pracujesz na recepcji w hotelu i musisz się użerać z taką grupą, której puściły hamulce bo na jedną noc wyrwali się od swoich różowych albo niebieskich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lewyx: Jakie tu wykorzystanie xD Impreza za hajs firmy, do tego jakieś eventy czy wyjścia. Zależy też w jakim dziale pracujesz, bo wiadomo że jak proste towarzystwo, to będzie najebka do porzygu, ruchanie po kiblach i "ta anka co wszystkim #!$%@?ła", jak towarzystwo ogarnięte to fajnie wychodzi.
  • Odpowiedz
@Norskee: @lewyx: moim zdaniem obydwaj się zesraliscie bez powodu. Wyjazdy są spoko i można miło spędzić czas z ludźmi z którymi się pracuje. Ja osobiście wolę pracować z ludźmi, których znam i dobrze się dogaduję. Poza tym jest to z reguły w czasie pracy i opłacane przez korpo. A jedzenie razem z zespołem jest czymś naturalnym. Nie wyobrażam sobie przyjść do pracy i zamiast zjeść z innymi #!$%@?ć bułkę samemu.
  • Odpowiedz
Jak dla mnie takie wyjazdy są spoko. Jest wtedy okazja poznać się z ludźmi z innych zespołów które na codzień mija się na korytarzu. Do tego zawsze pojawia się jakiś fajny akcent jak np wynajęty tor wyścigowy na cały dzień z którego można korzystać i odrobina rywalizacji. Jak ktoś jest piwniczakiem to nie potrzebuje kontaktu z ludźmi ale na ogół zmienia się podejście jak się pozna człowieka który kryje się za mailem.
  • Odpowiedz