Wpis z mikrobloga

Siemanko, dziś wróciłem z Egiptu i pomimo zapewnień pracownicy tui o możliwości pominięcia kwarantanny, jeśli zrobi się test PCR, przypisano mi 10 dniową kwarantannę (nie jestem szczepiony). Jakieś tripy? Od wtorku miałem iść do roboty, a w chacie ojciec który za tydzień wylatuje do Norwegii. Co robić? :v #covid19 #kwarantanna #egipt #tui
  • 150
  • Odpowiedz
Z wpisów korzystają tez ludzie


@Rabusek: zlituj się, takich ludzi jest tu jakiś promil. reszta to schizofrenicy w stylu tego Spastnica czy jak się tam ten Twój paź nazywa, którzy naczytali się folio serwisów, albo ignoranci tak jak OP
  • Odpowiedz
@Rabusek: Ale nie prowadzę teraz dyskusji z tobą tylko z kimś innym na określony ściśle temat.
To że tak jest to co innego ale jak widać @bykomstop zapomnial że najpierw pasuje przeczytać komentarze potem komentować i że Egipt nie jest w UE.
  • Odpowiedz
@borejo: Opie szukanie pomocy na wykopie w kwesti szczepień to jak grzebanie w szambie. Jak się nie zaszczepiłeś to dla nich jesteś szurem z automatu i nawet nie ma znaczenia to, że możesz być ozdrowieńcem, oni mają to w dupie xDDD. Teraz dzielnie czekają na 3 dawkę z uśmiechem na twarzy, gdyby nie nagonka w mediach to już dawno zapomniano by o tej epidemii. Pocieszające jest, że coraz więcej osób
  • Odpowiedz
@borejo: byles na tyle madry zeby sie nie zaszczepic ale rozumu juz braklo na przeczytanie informacji na oficjalnych rzadowych stronach? Głupich nie sieją, sami się rodzą.
  • Odpowiedz