Wpis z mikrobloga

@Ptaszek99 rób wszystkie misje poboczne w trakcie (tyle ile się da) i nie zostawiaj ich na później, a na Skellige od razu od jakiegoś kupca kup mapy, bo jak będziesz musiał zbierać skrzynki z wody to #!$%@? dostaniesz i lepiej zacząć robić to wcześniej XD mi wydobycie wszystkich skrzynek zajęło 2 tygodnie codziennie grania, tyle że ja na xboxie grałem i niestety nie miałem cheatow na szybsze przemieszczanie
  • Odpowiedz
@Cumpelnastodwa jedynka jak dla mnie drętwa, w sumie dwojka też, mam wszystkie części (1 na pc, 2/3 na xboxa) i jakoś nie wciąga mnie jak trójka. #!$%@? mnie, że tam nie da się skakać i świat jest półzamknięty właściwie xD
  • Odpowiedz
@Ravenlot spróbuj zabić coś pod wodą bez niego ( ͡º ͜ʖ͡º) słaby jest, ale na wszystkie latające gowno się przydaje (strąca) i w wodzie (zabija praktycznie na strzał)
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor 2h na wszystkie skrzynki na skellige? Wiesz ze tam jest >80 miejsc na samej wodzie? A przypomnę, że po 4-5 skrzynkach kończy ci się miejsce w eq i musisz wracac do kaer trolde posprzedawać rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º) chyba że grasz na pc, no to się da...
  • Odpowiedz
wydobycie wszystkich skrzynek zajęło 2 tygodnie codziennie grania, tyle że ja na xboxie grałem i niestety nie miałem cheatow na szybsze przemieszczanie


@winsxspl: Ale wiesz, że nie ma obowiązku zrobienia wszystkich pytajników? ( ͡º ͜ʖ͡º)

2 tygodnie? To zbierałeś skrzynkę dziennie? To do ogarnięcia w 2-3 godziny jest


@ciemny_kolor: Hmm, dawno temu grałem, więc nie wiem czy o tym samym jest mowa. Wszystkie
  • Odpowiedz
@winsxspl: Dla mnie to już trochę masochizm. Zebrałem parę po drodze i tyle. Trochę szkoda, bo na lądzie robiłem wszystkie pytajniki, ale tutaj to zupełnie nic nie wnosiło, a o żadną platynę nie walczyłem, grałem na gogu. @ciemny_kolor: 58 skrzyń przemytników i w morzu jest jeszcze część z 25 ukrytych skarbów. Nagrywaj speedruna z robieniem tego w 3h ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A przypomnę,
  • Odpowiedz
@Jan_K na samej łódce nie, bo zresztą można było zrobić quick travel z łódki do miasta, ale bardziej #!$%@?ło to że nie da się pływać szybko rencyma i często trzeba było każda skrzynkę łowić osobno, łowisz wypływasz łowisz i tak dalej; a że nikomu by się nie chciało cały czas tego robić to robiło się też po drodze inne questy, a tam już jest to odczuwalne. Sposób na szybsze przemieszczanie to
  • Odpowiedz