Wpis z mikrobloga

@Almost_a_wizard:
A czy nordyccy bogowie (i giganci i cała w ogóle nordycka mitologia) nie jest produktem WYOBRAŹNI nordów?
I który nord wyobrażał sobie giganta jako czarnego? no k---a żaden. Dlatego to wy, lewacy, jesteście prawdziwymi rasistami. Nie możecie przeżyć, że czarni nie dorastają białym, żółtym, czerwonym do pięt, bo nawet wiarygodnej mitologii nie potrafią sobie wymyślić, dlatego zgodnie z ich czarną kulturą, postanowili wkraść się do mitologii innych ras. Dziękuję,
  • Odpowiedz
TO JEST K---A GRA A NIE MITOLOGIA


@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: tak samo jak serial "The Witcher" nie ma nic wspólnego z książkami sapkowskiego, co? Tylko z nich czerpie cały świat osadzony poza kolorem skóry kluczowych postaci.

Edit: Wiesz dlaczego w mitologii nie ma wzmianek o kolorze skóry bogów? Bo mitologia pochodzi z wyobraźni, a Ci co ją sobie wyobrażali, nie wyobrażali sobie istnienia kulistej ziemi, innych kontynentów i ludzi o innym kolorze skóry. Gdyby sobie wyobrazili, to by napisali,
  • Odpowiedz
@Prezydent_Polski: Nie jest produktem wyobraźni nordów. Jest produktem pokoleniowych podań, ekspansji, podbojów i nośników kultury. Dokładnie takich jak dla naszych pokoleń są gry filmy, książki i cokolwiek.

Jeśli tak uparcie bronicie świętości koloru skóry jakiejś trzeciorzędnej postaci w wyjątkowo niekompletnej mitologii i myślicie że takie rzeczy nie są podatne na zmiany przez pryzmat obecnej kultury to odpowiedzcie sobie na pytanie - czemu wasz stolarz Jezus z Nazaretu jest tak krystalicznie
  • Odpowiedz
  • 11
@amantadeusz xddddd
Serio wam k---a przeszkadza kolor skóry u mitologicznej postaci?
Nie przeszkadzają wam k---a j----e gigantyczne weze, Kratos który się n--------a z bogami
Ale przeszkadza wam kolor skóry u wymyślonej postaci xDD
Prawaki to mają k---a nasrane w głowie że aż szkoda gadac
  • Odpowiedz
@amantadeusz: Biorąc pod uwagę, ze mitologia a) jest wymyślona, b) ukazuje bogów jako ludzi z nadprzyrodzonymi mocami, nadając im bardzo ludzkie cechy i emocje;

To nie widzę problemu w tym, ze skoro istnieja ludzie o kolorze skory innym niż biały, to któryś as czy tam inny bog mog zostac w ten sposob przedstawiony.

Gra bedzie zajebista.
  • Odpowiedz
@amantadeusz: o nie, twórcy mają inny zamysł na grę niż ja i dodali murzyna. Idź się wyżal na antykapitalizm, że powinni tego zakazać xD

PROSTE ROZWIĄZANIE, NIE CHCESZ, NIE GRAJ I NIE OGLĄDAJ I W-------J xd
  • Odpowiedz
@JednaZTychPrzekletychBestii: Ja już od kilku lat nie kupuję gier od EA czy Ubisoftu, bo nie zamierzam wspierać wciskanej na siłę politycznej poprawności i lewackiej propagandy. Sony jest na najlepszej drodze żeby dołączyć do tej grupy (po TLoU2 to nawet na ekspresówce). Na szczęście w wiele z tych gier mam okazję zagrać za darmo i nie muszę w ciemno zgadywać jak bardzo są przesiąknięte tym syfem.
  • Odpowiedz
@JednaZTychPrzekletychBestii:

jest screen że tą grę zrobiły osoby o różnych płciach, rasach i orientacjach.


Ale wytłumacz mi jak taki kilkusekundowy screen wpłynął na Twoje życie? Co jest złego w tym tekście czy odrażającego, że tym rzygasz? Zgadzam się, że jest niepotrzebny jak pewnie tysiące innych w grach bo co mnie to obchodzi, ale serio aż tak Cię drażni kawałek tekstu xD
  • Odpowiedz
@Wedam: o nie, komuś nie podoba się robienie z gier neonazistowskich manifestów politycznych i rasistowska kradzieży kultury. Gdzie moja sojaa i pas cnoty?????:((((

Ano tak, jesteś tym tanim ruskim trollem który namawiał do przemytu ludzi żeby celowo osłabić UE i promować jej rozpad. Zupełnie mnie nie dziwią takie reakcje.
  • Odpowiedz
Biorąc pod uwagę, ze mitologia a) jest wymyślona, b) ukazuje bogów jako ludzi z nadprzyrodzonymi mocami, nadając im bardzo ludzkie cechy i emocje;


@terwer358: Mitologia jest dziełem jakiejś konkretnej kultury, jej dziedzictwem. Wrzucanie na siłę przedstawicieli kompletnie innej kultury/rasy jest rasizmem i próbą kradzieży owej kultury.

Naprawdę nie widzisz różnicy między jakimś japońskim narodowym mitem o samurajach i wszechmocnym duchu gadającego lisa. A nagłą podmianą wszystkich tych samurajów na murzynów? I że wtedy Japończycy mogliby być zdenerwowani i uznać to za obraźliwe dla ich
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: odpowiedziałem. Prawdopodobnie jako typowy rasista masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, co wcale mnie nie dziwi xD

Do niebieskiej postaci w grze jeszcze nie doszedłem. Ale nie przypominam sobie żeby w prawdziwym świecie była jakaś rasa ludzi o niebieskim kolorze skóry, która przywłaszczałaby sobie teraz skandynawską mitologię i historię. Nie wiem przeciw czemu można tu protestować. Tym bardziej że nie śledziłem takich rzeczy przed premierą gry.
  • Odpowiedz