Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Jprdl, wpis @indiano spadł razem z jego kontem, to napiszę tutaj jeszcze raz.
Co chcecie osiągnąć tym, że wstawicie tutaj obrazek z Rudym, a on was zgłosi i dostaniecie bana? Przecież dajecie mu tylko satysfakcję i broń w rękę "a bo hejtujo mję!". Biorąc pod uwagę, że filmy z jego ryjcem są wciąż dostępne na YT, a on zrzuca nawet nieobraźliwe wpisy zawierające jego twarz/podobiznę, można wnioskować, że zgłasza bo może - ot na złość wykopkom.
Chcecie mu dokuczać to róbcie to z głową - piszcie tak żeby czuł się obrażony, ale żeby modki nie widziały w tym naruszenia regulaminu. Wtedy nie pozostanie mu nic prócz poczucia bezradności. Mniej podobizn (ludzie i tak wiedzą o kogo chodzi), więcej treści między wierszami, piszcie że chętnie wyślecie kompromitujące go treści na pw (takich wpisów nie zdejmą - sprawdzałem), a gwarantuję że napsuje mu to znacznie więcej krwi niż prymitywna i prosta do usunięcia chamówa.
#kononowicz #suchodolski #slawek #patostreamy
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TeresaCorolla: Twoja opinia - fakt jest taki że bany za to lecą i Bielszczak ma poczucie wygranej. A skoro to jest ban za coś lekkiego, to tym większy jego "sukces".
@Zwanek był kiedyś ten temat poruszany. Jedna z osób napisała, że chodzi tylko o to żeby rudy miał dodatkową robotę i musiał codziennie sprawdzać cały tag. O nic więcej tu nie chodzi. Z drugiej strony totalnie nie rozumiem rudego. To jest jakiś obłęd. Dzień w dzień sprawdzać wszystkie wpisy i zgłaszać. On sam ich nakręca na to, zamiast odpuścić w myśl zasady "nie karm trolla".
@Zwanek: Ja myślę że kopytnikowi pęka odwłok za każdym razem gdy musi coś zgłaszać. Wyobraź sobie, cała społeczność jedzie po tobie jak po mopru i się serio musisz zastanawiać czy jak któregoś nie spotkasz to czy nie dostaniesz po łypie. On satysfakcji nie ma,on robi pod siebie chłopskim rozrobionym. Zanim się nie zrobił szum to jako tako mu się udawało trzymać ściemę że on to szkolnej nie rusza. Ale teraz szambo