Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że Fernandez wygra. Nie mam nic do Raducanu ale czytałem niektóre wpisy angolasów jak to Raducanu jest o wiele bardziej utalentowana, o wiele piękniejsza i jaką gwiazdą to ona nie jest w porównaniu do Kanadyjki, zauważyłem też, że Brytyjka zbiera o wiele więcej laurek i atencji pomimo o wiele słabszej drabinki. Także mam nadzieję, że Leylah utrze dzisiaj nosa wszystkim.
#tenis
  • 18
@therichguy: Też jestem za Leylah, ale z bardziej prozaicznego powodu - oglądałam więcej jej meczów i zżyłam się z nią, patrzyłam jak pokonuje rozstawione laski, mistrzynie, defensorki, ofensorki. Oglądanie Raducanu, która grała z jakimiś ogórasami nie interesowało mnie. Ale biorę pod uwagę, że to wszystko może być ułuda. To jak Emma rozstawiła po kątach Sakkari zrobiło na mnie ogromne wrażenie.

Dla ubarwienia sobie finału będę kibicować Kanadyjce, ale wygra ta, która
@gram_w_mahjonga: też oglądałem więcej meczów Fernandez. Raducanu tylko obejrzałem z Sakkari ale te rozstawienie po kątach nie zrobiło na mnie aż tak dużego wrażenia bo Sakkari grała tragicznie, ledwie 50% pierwszego serwisu, błędy jakieś z dupy typu przestrzelanie balonów czy słabe passingshoty. No jestem ciekaw, jeśli Fernandez wygra to będzie to chyba jeden z najlepszych a może i najlepszy "run" w ostatniej dekadzie bo na rozkładzie ma mega nazwiska, a jak
@therichguy: @gram_w_mahjonga: Z tych meczów co oglądałem, to Leylah zrobiła na mnie większe wrażenie. Gra przyjemniej dla oka. Ale to finał, więc ma to mniejsze znaczenie. Zresztą Djokovic też nie gra pięknego tenisa, tylko jest do bólu skuteczny i wykorzystuje słabości.
Ale w tym meczu jestem za Emmą. Jestem januszem tenisa, więc jak nie ma Polek, to kibicuję ładniejszej ¯\_(ツ)_/¯
@therichguy: Fernandez będzie miała trudniej choćby z tego względu, że praktycznie każdy mecz brała w 3 setach - w przeciwieństwie do Raducanu, która wygrywała gładko w dwóch. 3 runda to praktycznie rowerek z Sorribes Tormo. To jest dobre kilka godzin mniej na korcie.