Wpis z mikrobloga

@riotwarrior: no rozumiem, ale moim zdaniem jak możesz poczekać to czekaj 10 lat i sytuacja powinna troszkę wrócić do normy. Chyba, że masz rodzinę i potrzeby mieszkaniowe na już to bym szukała ruin do przeróbki. Widziałam np. w Czernichowie za 200k - mi się nie chce z tym babrać po w #!$%@? roboty, a działka mała, ale jakbym miała faceta pod ręką to bym brała pod uwagę. Taniej wychodzi przerobienie stojącego
@riotwarrior: ja szukam otodom, gratka, gumtree, domiporta, olx - to te popularniejsze. Jak mimo wszystko celujesz w pierwotny to chyba prawie wszystko jest na stronie rynekpierwotny.pl - możesz sobie tam kliknac na mapke i wybrac co gdzie Ci pasuje, dosyć wygodne.
@riotwarrior: no bo rynek powaliło - dzięki taniej złotówce wszystko wykupują zagraniczne fundusze dla których Polska to tani rynek. Każdy młody chce do miasta bo nic dla młodych we wsiach i małych miasteczkach nie jest robione, a młodzi chcą szaleć, wiadomo. Kolejny problem to praca - jeden zakład pracy na całe życie już nie funkcjonuje, człowiek musi zmieniać pracę po 20 razy więc łatwiej to robić w dużym mieście.

Eh szkoda
@riotwarrior: mało wiesz o życiu poczytaj co to

Stagflacja (ang. stagflation, stagnacja + inflacja) – zjawisko makroekonomiczne, polegające na jednoczesnym występowaniu w gospodarce państwa zarówno znaczącej inflacji, jak i stagnacji gospodarczej (inflacja zwykle wiąże się z fazą wzrostu w cyklu koniunkturalnym). Przyczyn tego zjawiska upatruje się w negatywnym szoku podażowym, który powoduje zarówno wzrost cen, jak też i ograniczenie produkcji.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@riotwarrior: ehh mam to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) rodzina mi się powiększyła i mi moje M3 przestaje wystarczać, ale jak patrzę na ceny większych mieszkań (o ile w ogóle jakieś są xD) to kisnę srogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będę się jeszcze parę lat kisił na tym metrażu, a jak ceny nie spadną to ja stąd spadam bo jak dla mnie granice
@riotwarrior: ogólnie sam przeglądam dla klientów 4-pokojowego mieszkania 82m2+ i w Krakowie z takimi mieszkaniami jest dramat. Niestety albo płacisz 1.2-1.5mln, albo kupujesz szeregówke/bliźniaka za krakowem.
W samym Krakowie mieszkania 80m+ sensowne to zaczynaja się od 1 mln na wtórnym.

Jak jest fajne mieszkanie za 650 czy 700k, to zawsze sa jakies problemy - typu stare budownictwo, gdzie beda dopiero doprowadzac mpec za 2 lata, czy ocieplenia ktore tez dopiero za
@KromkaMistrz: a masz jakieś zdanie o SlowCity od ekoparku? Mają sporo mieszkań 80m+ w cenach 700k+ i zastanawiam się gdzie jest haczyk. Do tego od paru miesięcy ich obserwuje i jakoś bardzo szybko te mieszkania z I etapu nie schodzą