Wpis z mikrobloga

@Qjon122: nie znam tej inwestycji, troche jest na uboczu, wiec cena byc moze adekwatna. To wciaz prawie 9k/m2 - wiec realna cena za tak duze mieszkanie poza centrum. Moze maja słaby marketing. Ale wiem ze deweloper raczej solidny :) Duzo buduja i sprzedaja.
@KromkaMistrz: dobrze wiedzieć bo tylko na nich mnie stać xd ogólnie na razie jest to trochę zadupie, ale obok będzie lecieć trasa Wolbromska i niecały 1 km od osiedla będzie nowa linia tramwajowa - szału nie ma ale może autem będzie się dało w rozsądnym czasie dojechać do centrum
może autem będzie się dało w rozsądnym czasie dojechać do centrum


@Qjon122: Raczej nie rano i nie w ciągu dnia. Podjedź sobie tam w tygodniu o różnych porach i oceń natężenie ruchu. Weź pod uwagę ilość powstających budynków wielorodzinnych i przepustowość drogi 794 z jednej strony i Łokietka od drugiej. Owszem teraz są remonty i wynik obserwacji może być nieco zaburzony, ale po zakończeniu budowy Wolbromskiej, i tramwaju, i nawet obwodnicy
@bialy_murzynek: dzięki mireczku za rady :) trochę się już nastawiłem na tę inwestycje więc każda jej krytyka mile widziana, bo na pewno wszystkich wad nie zauważę ( ͡° ͜ʖ ͡°) robotę na najbliższe 6 lat mam w odległości 2 km, martwi mnie co będzie potem. Ehh #!$%@?ć się idzie w tym Krakowie