Wpis z mikrobloga

@Trz3_paczka: Astr bertone? Pierwsze słyszę ze takie coś jest xD Ogólnie teraz te auta wydają mi sie bardziej niebezpieczne. Kiedyś musiałeś zbierać pare wypłat żeby słoma jakiegoś kupić co miał pare kuców. Dzisiaj gówniak za pol wypłaty kupi gruza co ma z 200 koni i potem mamy tragedie ( ͡° ͜ʖ ͡°) RIP sebix xD
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: @Trz3_paczka: @Mescuda: to dlatego, że te niemieckie auta najlepiej się trzymają i to pomimo dużych przebiegów czy spawania z trzech. Wszystkie inne ople, peugeoty, Citroeny czy Mazdy rozpadają się po 10 latach, a golf 30 lat pojeździ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A opla calibry to chyba od 2008 roku nie widziałem. Nieocynkowane blachy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a szkoda, bo
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Ja sam miałem kiedyś golfa 3 z 1995r. Zgnity był tak ze do środka deszcz leciał, klamki powypadały, bo nie miały się czego trzymać, gruz jak cholera. Pyklo mi tam 300tys i licznik szedł od nowa xD Teraz jeżdżę golfem 7 ale to już nie ten klimat xD
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko XD uwielbiam te powtarzane baje.

Każde auto pojeździ jak się o nie będzie dbało. Francuzy potrafią mieć mniej rudej niż te słynne Niemcy. Jak się popatrzy na testy niezawodności to się okaże jak trzymaja się Toyoty.

Poza tym obecnie te super niemieckie fury też potrafią ja #!$%@? takie akcje, że łapie się człowiek za głowę. Starczy spojrzeć chcoiazby na soft w obecnym id3
  • Odpowiedz
XD uwielbiam te powtarzane baje.

Każde auto pojeździ jak się o nie będzie dbało. Francuzy potrafią mieć mniej rudej niż te słynne Niemcy. Jak się popatrzy na testy niezawodności to się okaże jak trzymaja się Toyoty.

Poza tym obecnie te super niemieckie fury też potrafią ja #!$%@? takie akcje, że łapie się człowiek za głowę. Starczy spojrzeć chcoiazby na soft w obecnym id3


@Darth_Gohan: @Darth_Gohan: no nie wiem czy baje.
  • Odpowiedz
@Mescuda: siostra kupila golfa 3 za 5 tys. Tir wjechal w drzwi na rondzie dostała 3 tys odszkodowania. Jezdzilem tym autem 4 lata bez napraw. Tylko klocki i olej, to bylo najtansze w uzytkowaniu auto. Wsiadasz i jedziesz
  • Odpowiedz