Wpis z mikrobloga

Jprdle jaka faza. Siedzę sobie pod chińskim odpowiednikiem Żabki i przychodzi dziewczyna z kaczką. Kaczka chodzi za nią jak pies i jest ewidentne wytresowana. Dziewczyna dała mi się z nią poprzytulać LOL. Pamiętacie, kaczki są uber zwierzętami bo potrafią: pływać, latać i biegać.
#tosachiny #chiny #kaczka
Pobierz LuckyStrike - Jprdle jaka faza. Siedzę sobie pod chińskim odpowiednikiem Żabki i przy...
źródło: comment_1631275538ZerabhH6vnk2jPqNg3DMtG.jpg
  • 69
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuckyStrike: Moja mama jak była mała to kupiła jej babcia kaczkę na wiosce. Też za nią wszędzie chodziła, taka wytresowana. Mama ją bardzo kochała, aż nie pojechała gdzieś na wycieczkę szkolną. Po powrocie Dziadek powiedział tylko że była smaczna.
@LuckyStrike: Moja dziewczyna opowiadała mi, ze kiedyś kupiła sobie mini-świnkę i trzymała ja w mieszkaniu. Później się okazało, ze świnka mini nie była i się bardzo rozrosła. Oddała ‚świnkę’ ciotce bo trochę przypał w mieście. Ponoć niedługo po tym sie jej zmarło… jestem przekonany, ze ja ukatrupili i zjedli a jej tak powiedzieli by nie było jej smutno xD
@Phyrexia2:czy ja wyglądam na hodowcę drobiu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie to to chyba za małe jest na gęś, pamietam gesi bo sąsiad babci miał stado które zawsze mnie atakowało i się ich bałem, były o wiele większe niż ten ptak którego widziałem wczoraj.
No i najwazniejsze gęś robi gę gę a kaczka kwa kwa a to wczoraj ewidentne kwakało.
Właśnie sprawdziłem to jest chyba
Pobierz LuckyStrike - @Phyrexia2:czy ja wyglądam na hodowcę drobiu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na powa...
źródło: comment_1631341049ZBPpcTKxlp2fF8L5cN4Q6Z.jpg