Wpis z mikrobloga

@Alex_mski: jak to zobaczyłem to zaczynam mysleć czy nie sprzedać ps4 na rzecz takiego Xs-a. Córka będzie mogła grać w gry z abonamentu xpass a ja nie bede musiał kupować osobno gier na playstation. Dzięki za info. Nie wiedziałem że tak tanio chodzą
  • Odpowiedz
jak to zobaczyłem to zaczynam mysleć czy nie sprzedać ps4 na rzecz takiego Xs-a. Córka będzie mogła grać w gry z abonamentu xpass a ja nie bede musiał kupować osobno gier na playstation. Dzięki za info. Nie wiedziałem że tak tanio chodzą


@badtorro: Bo to syf którego nikt nie chce XD
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: nie wiem co chcesz tym udowodnić, Microsoft już dawno udowodnił że ich głównym celem jest usługa subskrypcji, im więcej konsol sprzeda tym więcej będzie miała zysków z tego, jakby ktoś przeliczył że się opłaca to by nawet po złotówce to sprzedawali bo długoterminowo będzie im się to opłacać. No ale dla ciebie cena w polskim markecie to wyznacznik tego czy ktoś wygrał czy przegrał. Drogi tych dwóch firm dawno
  • Odpowiedz
usługa subskrypcji


@sradam: A jak inaczej chcą kawałek torta ze stołu Sony? Ta padaka bez gamepassa nie istnieje i kupują ją głównie osoby mniej zamożne. Sony jest na rynku konsol hegemonem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Janusz_z_Rivii: bo ludzie kupują Series X, którego też brakuję w sklepach. Niektórzy nie chcą konsoli bez napędu. Ps5 w wersji bez napędu też cały czas można kupić.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii Ja wiem czemu. Bo PlayStation to silna marka która ma wiernych fanów którzy gotowi są zapłacić za ciężką prace developerów a nie tylko żerują na abonamencie jak ci (hatfu) klockarze...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sradam: zwykły fanboj z małym siurkiem, który leczy kompleksy przez podniecanie się kawałkiem zwykłej użytkowej elektroniki.
  • Odpowiedz