Wpis z mikrobloga

@oczami_kuca: zaboli dupa jak prawo będzie tak dziurawe, że wrócą mafie vatowskie i h** wie jakie :D?
Bo Ty, grzeczny Janusz wykopowy, luki nie znajdziesz i zapłacisz podatki ... za te mafie ...

@marcin_k: zauważ, że nigdzie nie chwaliłem 200 stron że mało. Poprawiłem jedynie OPa bo mijał się z prawdą.
Żeby odpalić auto wolałbyś przekręcić kluczyk w stacyjce czy wpisać dwustu znakowe hasło?


@oczami_kuca: Wolałbyś by klucz był skomplikowany czy taki, że każdy patyk odpala?
Wyobraź sobie, że ustawa to silnik. Do tego co masz wiedzieć są instrukcje i poradniki, takie właśnie kluczyki w stacyjce.
Proste prawo oznacza, że można jest w prosty sposób ominąć.
co jest lepsze dla człowieka, lekkie przeziębienie czy rak z przerzutami?

znając waszą pokrętną logikę zaraz zaczniesz mi wciskać że lepszy jest rak bo pozwoli umrzeć godnie i trafić do nieba a nie użerać się z lewacką łunią XDDDDD


@ShoCku: Chętnie się odniosę w jaki sposób ma Twój przykład to pokazania tego, że skomplikowane procesy są lepsze. Wyjaśnij swoją logikę
Jedno pytanie - co jest lepsze, prosty samochód czy skomplikowany samochód?


@Fan_Morawieckiego:

To jest pytanie bez odpowiedzi, jeśli nie dopiszesz w nim gdzie i do czego ten samochód ma być najlepszy. W upadłym państwie, albo w oblężonym mieście Ford T może być lepszy bo pojedzie na gównianym paliwie i naprawisz go przy pomocy złomu leżącego przy drodze.