Wpis z mikrobloga

@l-RAD-l: nie wiem czy świadomie czy nie ale to wyszła raczej ostra satyra na środowisko LGBT, która używa najgorszych stereotypów do żartowania sobie z tego środowiska. To tak jakby zrobili serial animowany o żydowskich komandosach i co chwila wstawiali żarty z pieniędzy, kradzieży, dużych nosów i strachu przed swastyką xD
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: Z ciekawości obejrzałem pierwszy odcinek żebym mógł się wypowiedzieć (czego wykopki nie zrobią, bo będą oceniać książkę po okładce xd). Ogólnie to mi się nie podoba i żarty cringeowe, cały serial jest bardzo przesiąknięty sformułowaniami których nie znam. Poza użalaniem się głównych bohaterów że są pomijani w społeczeństwie ze względu na swoją seksualność to jest bardzo dużo żartów i naśmiewania się z LGBT, a także osób hetero którzy przedstawieni
  • Odpowiedz
@l-RAD-l obejrzałem całe. Jest dokładnie tak jak wygląda, spodziewałem się kloacznych żartów ze stereotypem forsowanym przez LGBT i je dostałem.

Dla mnie to nie problem bo lubię humor niskich lotów plus niektóre dialogi były niezłe.
  • Odpowiedz