Wpis z mikrobloga

Jak wielkim imbecylem trzeba być aby kwestionować sens szczepień? Covid pociągnął za sobą wiele afer, ale szczepionki? Serio? Te szczepionki po których znaczna większość ludzi jedynie trochę miejsce iniekcji boli? Czy wy tutaj macie po 5 lat czy tylko intelektualnie się na tym poziomie zatrzymaliscie?

#koronawirus
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oski94: Jak wielkim imbecylem trzeba być, żeby szczepić się co pół roku warunkowo dopuszczonym preparatem na chorobę podczas przebywania, której większość ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest chora. Czy ty zatrzymałeś się intelektualnie na poziomie pięciolatka i nie posiadasz żadnych obiekcji co do słów pana z telewizora?
  • Odpowiedz
@swza: Ja się zaszczepiłem ale też nie rozumiem po co np. szczepić dzieci które, jak wynika z najnowszych badań, nie biorą znacznego udziału w roznoszeniu wirusa. Do tego ewentualne powikłania mogąca wystąpić po szczepiące przewyższają ryzyko wynikające z choroby.

Z tego też powodu w UK nie szczepili poniżej 30 roku Astrą w momencie kiedy epidemia wygasała.
  • Odpowiedz
@oski94: Eh doszliście covidowe dzbany do ściany i jest problem. Mądrzejszych od siebie już nie przekonacie, a i ci nazwijmy to "prości ludzie" mają gdzieś szczepionkę. Jestem prawie pewien, że te swoje wysrywy głosisz tylko w necie, bo w prawdziwym świecie zostaniesz za takie pyerdolenie sprowadzony do parteru w 3minuty
  • Odpowiedz
@slapdash: Nie jestem agresywny, bo doskonale wiem, że kozaczenie w necie c---a znaczy. Wiem też, że wypok jest jedynym miejscem, w którym możecie anonimowo wylać swoje żale spowodowane posiadaniem niewyjściowego ryja i 14cm penisa
  • Odpowiedz
którym możecie anonimowo wylać swoje żale spowodowane posiadaniem niewyjściowego ryja i 14cm penisa


@Stallion45: misiu, chyba powinieneś udać się do specjalisty, bo ta frustracja ci zaszkodzi. Na szurstwo nie poradzi, ale może się trochę rozliuźnisz, bo już ci ładnie siadło na dekiel.
  • Odpowiedz
Na szurstwo nie poradzi, ale może się trochę rozliuźnisz, bo już ci ładnie siadło na dekiel.


@slapdash: Też byś był taki spięty, gdybyś ze strachu przed igłą i panią pielęgniarką od roku trzymał ściśnięte zwieracze.
  • Odpowiedz
@oski94: Jak to w jaki? Jesteś nachalnym akwizytorem szczepionek. W nawoływaniu do szczepień nie widzę nic złego, w końcu wolność słowa mamy. Ale ty dzbanie obrażasz połowę kraju, 20mln ludzi. Czemu uważasz się za kogoś lepszego?
  • Odpowiedz
@oski94: jak wielkim imbecylem trzeba być, żeby po tym wszystkim nadal myśleć, że państwo chce czegokolwiek dla naszego dobra? Po tych wszystkich zamkniętych lasach i otwartych kościołach, po politykach olewających obostrzenia, które sami wprowadzili, po bezprawnym terroryzowaniu przedsiębiorców wszelkimi służbami? Czy Ty masz opie 5 lat czy tylko intelektualnie się na tym poziomie zatrzymałeś?
  • Odpowiedz