Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Kwalifikacje - Grupa 1

Drabinka pucharowa, grupy kwalifikacji, reguły i uczestnicy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Nhhixx-FdmDsIle2FMGOOC1yWwDbJniNK_2I55eyDUA/edit
Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial

Prócz głosowania proszę także o plusowanie wpisów! Dziękuję!

Skrót zasad: Tym razem ocenimy seriale z ostatnich 5 lat (powstałe po 2016 roku). W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wygrany danego pojedynku przechodzi do kolejnego etapu. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny.

Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #seriale
Matt888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Kwalifikacje - Grupa 1

Drabin...

źródło: comment_1631256299TqNb96iA6kpROXcAzwBJwL.jpg

Pobierz

Który serial jest lepszy?

  • Thirteen Reasons Why (2017) Trzynaście powodów 30.0% (265)
  • Seria niefortunnych zdarzeń (2017) 30.8% (272)
  • Dead to Me (2019) Już nie żyjesz 3.7% (33)
  • Dynasty (2017) Dynastia 4.4% (39)
  • American Horror Story: Kult (2017) 14.6% (129)
  • Victoria (2016) Wiktoria 4.3% (38)
  • The Deuce (2017) Kroniki Times Square 5.5% (49)
  • Defending Jacob (2020) W obronie syna 4.9% (43)
  • Feud (2017) Konflikt: Bette i Joan 1.7% (15)

Oddanych głosów: 883

  • 62
Errata. Do zabawy wkradł się błąd - dodałem serial Victoria, który jest z 2016 roku, a żadnego innego z tego roku nie dawałem, więc niestety dyskwalifikuję go. Przepraszam głosujących na ten serial!
Defending Jacob topka, szkoda, że tak mało znany i odpadnie wcześnie :(


@Matt_888: Jeśli chodzi o utrzymanie napięcia i wątpliwości to jest całkiem niezły, ale kwestie sądowe wydają mi się naciągane.

@Matt_888: już miałem pisać że z wymienionych znam tylko Dynastię, po czym patrzę i ten Blake i Cristal jakoś inaczej wyglądali... xD
To ten aktor ze "Suits"? Dobre toto?
dlaczego brakuje "wychowane przez wilki"


@herakliusz_atencjusz: Miał na Filmwebie ocenę poniżej 7, a takich seriali nie brałem do zabawy, bo i tak już miałem ich za dużo.

2/3 seriali to jakieś dno totalne a brakuje trochę dobrych produkcji na światowym poziomie a nie jakieś lgbtqwerty zapychacze dla starych alkoholiczek singielek

słaba pierwsza grupa, nic ciekawego, zobaczymy co będzie dalej :)


@mariuszk3 @herakliusz_atencjusz: To tylko kwalifikacje dla nieco słabszych lub mniej