Wpis z mikrobloga

@Pudzilla4545: Tylko jes jeszcze nie przekroczona masa krytyczna ale spokojnie jeszcze chwila i prąd zdrożeje a wtedy wszystko po kolei. A wtedy nikogo nie będzie stać marnować prądu na tindery i inne gówna bo lepiej ten prąd zainwestować w kuchnie czy w ciepłą wodę. Druga sprawa rządy są tak zadłużone że socjal kiedyś się skończy.
  • Odpowiedz
@fren-: Sorry ale te katolickie bajki to nie dla mnie. Może jestem inny ale ja mam takie podejście że jak ktoś u mnie sobie przewali to ma całe życie u mnie przekichane. A jedyny przebaczenie to będzie jak pomoże sobie w spuszczeniu manto:) Normictwo i lemingi się z nami nie cackają więc dlaczego mamy się nad nimi litować?!
  • Odpowiedz
@fren-: Ta a jak Normictwo z kogoś się naśmiewa czy spucza komuś głowę w kiblu to mamy to akceptować i przymykać na to oko? Sorry ale katolickie myślenie ma w tyłku słabych którzy są pozostawieni sami sobie. Dlatego ja takim gnidom nigdy nie przebaczę bo widziałem takich w akcji trochę.
  • Odpowiedz
@Vegas8: Jakie opium:) Wolę zielone i rytmy jamajki:) A tak na poważnie chcecie to się użalajcie nad sobą ja zamierzam walczyć z gnidami do samego końca bo i tak nic nie mam do stracenia a zyskać mogę sporo.
  • Odpowiedz
@fren-: #!$%@?. Prezentujesz myslenie typowego #!$%@?, który przymyka oko na gnębienie normictwa a oburza się gdy przegryw odda. Ofiara ma prawo nienawidzić kogoś kto robi mu krzywdę. I z tego co obserwuję to dużo lepsze podejście niż pokorne wybaczanie komuś
  • Odpowiedz