Wpis z mikrobloga

Mam przyjaciela na wsi, bardzo dobry chłopak, chodź jego życie nie jest z pierwszej półki. Bardzo dużo pracuje w domu(rolnicza rodzina), dużo pracuje poza domem, a jeszcze nawet nie skończył szkoły.
Nie pochodzi ze zbyt "bogatej rodziny", niezbyt często ma faktycznie jakiś hajs na jakieś ambitniejsze zachcianki niż klub i kebsik w weekend mimo, że ciągle #!$%@?.

Dziś wziąłem go na wieczornego szluga samochodem którym jeszcze nie miał okazji się karnąć(gość UWIELBIA samochody i to masakrycznie, zresztą w zawodówce jest na mechanice samochodowej i totalnie pasjonuje go ten temat). Pokazywałem mu przyśpieszenie bo w sumie 240 koni jest już całkiem fajną mocą jak na taką paczkę jak Audi A5.

Wtedy opowiedział mi, że ostatnio przegląda oferty w internecie żeby sobie kupić przejażdżkę na torze jakąś wyścigową furą, opowiadał mi mniej więcej ile kosztuje jaki samochód względem ilości okrążeń itp.

No i teraz - zgadnijcie kto jutro dostaje na urodziny przejażdżkę Porsche 911S Martini Edition po 6km torze (5 okrążeń).
No on :3. Przejażdżka zakupiona już pare dni temu. Chyba trafiliśmy ze znajomymi w prezent ().

#czujedobrzeczlowiek , już nie mogę się doczekać aż zobaczy jutro Voucher :).

#oswiadczeniezdupy #gownowpis i w sumie troche #motoryzacja
  • 51
  • Odpowiedz
@cl_master: pozytywny akcent

Kiedyś na moje urodziny znajomek co pracował u dealera skody i porsche wziął panamerę najmocniejszą (miało być 911 ale klient nie oddał zastępczego) na sobotę i przyjechał żebym sobie pośmigał, taki prezencik.


  • Odpowiedz
@cl_master: To wpis, który bardzo miło, a zarazem bardzo smutno się czyta. Jesteś dobrym przyjacielem, a znajomego szkoda, że ma takie życie, w sensie zarobki niewspółmierne z ilością wykonywanej pracy, w dodatku w tak młodym wieku. Niech dalej się uczy o samochodach, to może kiedyś uzbiera tyle żeby otworzyć swój warsztat, czy coś, na pewno da mu to dużo radości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: ja jeździłem na Krzywej subaru imprezą i to było super doświadczenie, 10 okrążeń za około 300 zł. Jak zacząłem się słuchać "pilota" to bardzo ładnie mi wychodziło
  • Odpowiedz
  • 7
Przepraszam wszystkich za brak info. Caly dzien mam dzis masakryczny #!$%@? w pracy/domu i potem prosto na impreze. Zawolam jutro na kacyku zainteresowanych ktorzy zaplusowali wpis mirka o wołanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: tylko krótkie te okrążenia bo tor ma długość dwóch kilometrów, jakiś pakiet żona wyczaiła, do tego jechałem starym subaru bez wnętrza z klatką ale i tak po jeździe na codzień rwd przesiadka na awd z taką mocą (to chyba była benzyna 2.0 turbo) dawała dużą frajdę
  • Odpowiedz