Wpis z mikrobloga

@MrBogumil: ale co ty gadasz,przecież halo nowe będzie na zimę i mamy flight simulator czyli gierkę na setki godzin,gdzie mogę przelecieć sie koło swojego domu a to przynajmniej mi rekompensuje wszystko.A tak w ogóle to będziecie mogli te gierki odpalić na telefonie czy przez granie w chmurze?Bo ja np będę mógł i to jest przyszłość gamingu a nie jakieś tam exy..
Brightsider - @MrBogumil: ale co ty gadasz,przecież halo nowe będzie na zimę i mamy f...

źródło: comment_1631221785o1ZgFCF0lYLgV18MO6UUNn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jubei: Starfield o którym nic nie wiadomo, Halo które jest exem ale w sumie to bez większego echa no i ta klasyczna Forza XD. Rozumiem że exy cię nie robią :)
  • Odpowiedz
@Blvckhype: Nie ma to jak zesrać się bo ktoś woli gry X a nie Y ( ͡° ͜ʖ ͡°) uga buga twoja grać być gupia, ty nie wiedzieć co to dobra gra

  • Odpowiedz
Wolverine to tylko zajawka bez daty. Wolę Starfield


@Jubei: Bo Starfield to wcale nie jest póki co zajawka z bardzo mglistą datą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion: Ehe, bo przecież klockarze wcale nie powtarzają jak mantrę tego, że exy sony #!$%@? "im nie robią" i wolą . Tutaj raczej nie chodzi o zesranie tylko o bekę z tego wyparcia.
  • Odpowiedz
@greven: No widzisz, po #!$%@? być "klockarzem" albo "soniarzem"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Założę się że większość ludzi posiadających oba sprzęty ma w dupie takie przepychanki. A mentalny biedak którego stać na tylko jedno korporacyjne pudełko musi utwierdzać się w przekonaniu że jego stado to jedyne słuszne stado.
  • Odpowiedz
@L3gion: Widzisz, stać mnie na zakup obu konsol (choć tego nie zrobiłem, bo jak już dawno tu pisałem, jakbym miał ochotę pograć w coś z XB to mam od tego mocnego, w miarę regularnie upgrade'owanego kompa, nie potrzebuję dwóch urządzeń do tego samego), zaś ten podział mocno mi się wkręcił tutaj na tagu. Powodowane to było tym, że z kilkoma xboxowymi fanbojami miałem nieprzyjemność czasem tu się poprzepychać i cóż, w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@greven: wiem, wiem, raczej na pewno będzie opóźnienie. Cóż począć. ;)

Ehe, bo przecież klockarze wcale nie powtarzają jak mantrę tego, że exy sony #!$%@? "im nie robią" i wolą . Tutaj raczej nie chodzi o zesranie tylko o bekę z tego wyparcia.

@greven: odniosę się jeszcze tylko do tego - dlaczego nie możesz zrozumieć, że mogę nie mieć ochoty grać w gry o super bohaterach? Tematów wikingowo - nordyckich
  • Odpowiedz
odniosę się jeszcze tylko do tego - dlaczego nie możesz zrozumieć, że mogę nie mieć ochoty grać w gry o super bohaterach? Tematów wikingowo - nordyckich też nie trawię, więc te eksy mi "nie robią".


Tzn, żeby była jasność - ja się w ogóle nie odnosiłem do Ciebie w tym wypadku, chociaż faktycznie użyłem Twojego zwrotu o "nie robieniu", raczej podświadomie, po przeczytaniu komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz