Wpis z mikrobloga

@Exevo_gran_mas_flam:
Jest różnica między działaniem państwa na podstawie danin w postaci podatków, a wypłacaniem sobie masowych wypłat z tych podatków.
Jest różnica między działaniem państwa na podstawie danin w postaci dobrze skonstruowanych podatków, a podatkami które są niesprawiedliwie.
Polski ład, to jest bardzo dobry przykład gdzie państwo łamie umowe społeczną i zaczyna działać drapieżczo na swoich obywatelach.
  • Odpowiedz
  • 0
@SirSherwood PiS niszczy wspólnie z lewicą praworządność i łamie Konstytucję, podczas gdy ta sama lewica drze japę KONSTYTUCJA.

Nie bez powodu SLD stracił w nazwie "demokratyczna" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gratulacje. Już wole być podludziem w oczach takiego randoma jak ty, niż być pisowskim podnóżkiem który się cieszy, że rząd mu zabiera pieniądze do swoich kieszeni i na swoje bzdurne pomysły.


@SirSherwood: nie wiem jakie ty masz motywacje, ja np chcialbym zeby ten kraj w---------ł się na ryj, dlatego wspieram jego rozmontowanie i śmieje się z tych, którzy chcą to k------o utrzymywać w jakichś ramach. Chcę, żeby to g---o p---------o.
  • Odpowiedz
@BezDobry: W załączonych artykułach jest to na tyle jasno i wyraźnie napisane, że nie musimy już dyskutować, bo szkoda czasu. Część tych zmian w Konstytucji wprowadzono za prezydentury Lecha Kaczyńskiego, aby mógł ratyfikować jedną z umów z UE, a teraz pisiory usiłują p-------ć, że w ramiona UE wpychali nas zdrajcy i wrogowie Najjaśniejszej Rzeczpospolitej.
  • Odpowiedz
  • 0
@tombeczka nie nie jest. Przed 89 lewaki krzyczeli że tylko ZSRR a teraz UE ma rację ¯_(ツ)_/¯. Nie ma w Polsce ważniejszego prawa niż Konstytucja. Gdyby tak nie było to UE mogła by wydać rozporządzenie że Rudy jest królem Polski i ma tu rządzić. Przecież to absurdalne prawda?
  • Odpowiedz
@BezDobry: Przecież załączyłam Ci artykuły z polskiej Konstytucji -> skup się na art 91 pkt -> szczególnie 3.
Prawo unijne jest ważniejsze niż krajowe. To jest napisane w POLSKIEJ KONSTYTUCJI jasno, i k---a, bez zbędnych powikłań.
  • Odpowiedz
@SirSherwood: no co za przypadek, że przez ostatnie 5 lat to konstytucja była w oczach libków i lewaków najwazniejszym dokumentem w kraju (po za okienkiem kiedy to nagle konstytucja zła bo ku zdziwieniu tęczowych małpek człowiek jest człowiekiem od momentu poczęcia), a teraz nagle to prawo unijne jest najwazniejsze

a jak statu szkoły w bartoszycach będzie dla Was wygodny to też będziecie sobie tym morde wycierać
  • Odpowiedz
PiS dosłownie ci rozmontowuje prawo


@SirSherwood: Szczerze to mnie to nie rusza. Prawo jest po to żeby je dostosowywać a sądy były c-----e i wymagały gruntownych reform.
PiS r---------a wszystko inne i to jest problem. R---------a dyplomację, r---------a budżet, r---------a system podatkowy bardziej niż był ale najbardziej w---------e jest robienie wody z mózgu ludziom przy pomocy chamskiej propagandy.
  • Odpowiedz
a teraz nagle to prawo unijne jest najwazniejsze


@meehow97: Jeśli twoje zdolności dedukcyjne są tak słabe, to nie wiem czy sens jest rozmawiać, bo ci nie jestem w stanie wyjaśnić, że kiedy jest łamane prawo unijne, to się mówi o prawie unijnym a nie o konstytucji. Co więcej OP i tak cisnie beke z KODu który bronił konstytucji.

konstytucja zła bo ku zdziwieniu tęczowych małpek człowiek jest człowiekiem od momentu
  • Odpowiedz