Wpis z mikrobloga

Każdy kto w--------ł się z własnej woli do uniwersum jest skończonym cymbałem. Nie istotne czy jest bobolakiem czy antybobolakiem, czy inną lateksową kutwą. Nie żal mi, że kogoś tam wystalkowali, nie żal mi, że kogoś oczernili. Chciałeś łatwego zarobku na knurze? To ponieś reperkusje. Beka z typów co się jarają tym czy tamtym "bohaterem" ze szkolnej i mają ich za idoli. Przecież to są najgorsze szumowiny społeczeństwa. Dlaczego to nie są biznesmeni, prawnicy, lekarze, ludzie światli po studiach czy z inną dobrą pracą? Dlaczego to jest c-----y ex piłkarz, który skończył karierę w połowie kariery xD dlaczego to jest menel, który bez fejmu zbitego na knurze zostałby kloszardem? XD Dlaczego to jest psychopata z drugiego końca polski? To są wasi idole? To ch.. wam w odbyty. To są ludzie, którzy są pożywką naszej beki. Oni są tylko po to żebyśmy mieli z nich ubaw. A wy patafiany nie dość że ich podziwiacie, to jeszcze im pieniadze na lajtach wysyłacie. Macie wy rozum i godność czlowieka? Beka z nich. Beka z was. xD
#kononowicz #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach