Wpis z mikrobloga

@music_has_the_right_to_children: najlepsze jest to że w blindtescie bys nie odróżnił ( )


@Stormweaver: szczerze mowiac jest roznica miedzy chlebem z biedry paczkowanym, chlebem z biedry tym codziennym i chlebem z piekarni

ja na szczescie mam to, ze chleb kupuje w delikatesach centrum, ktore maja umowe z piekarnika 30km ode mnie, ktora przywozi codziennie swiezy, dobry chlebek. koszt to 3,69. jeszcze czasem kupuje chleb
  • Odpowiedz
@music_has_the_right_to_children:

chyba 'chleb' z Biedronki. Prawdziwy chleb z piekarni 6-7 zł więc nie róbmy sobie jaj. (...) Nie sposób pomylić prawdziwego tradycyjnego pieczywa na zakwasie z wypiekami z mrożonego ciasta, pls. Współczuję Wam lokalnych piekarni lub kubków smakowych :D


już się zesrał pierwszy "ehhh po bułki to tylko z licencją" xD wyjdź
  • Odpowiedz
@music_has_the_right_to_children: nic tak nie smieszy jak wielce oswiecone typy od rzemieslniczych chlebow, bulek, piw, masla, wodki, szynki i co tylko. A moze komus smakuje bardziej ten z Biedronki za 3.5? Mowimy o cenie, ktora mozna porownac np. do ceny sprzed x lat i do ceny za x lat, a nie szukac potem czy w jakiejs piwnicy nadal robia chleb, szynke czy inne gowno wg receptury ktora gwarantuje orgazm przy skosztowaniu
  • Odpowiedz
@kapecvonlaczkinsen: @Atomus: @Dominiko_: ja wiem, że późna pora i czytanie ze zrozumieniem szwankuje ale to inny użytkownik pisał o jakichś rzemieślniczych wynalazkach, ja wspomniałem tylko o normalnych wypiekach z tradycyjnych piekarni. Pisanie, że w Polsce jest chleb po 3 zł to jakby pisać, że piwo mamy po 1.7 zł bo w którymś Aldim złapiesz w tej cenie Kusztosza czy piwo Tesco.
A że Wam smakuje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@music_has_the_right_to_children: o już się pierwszy zesrał xd

Przecież nie da się wymieszać mąki z wodą i wrzucić tego do piekarnika, za 6zł/kg xd

I co jest złego w mrożonym cieście? Wytłumacz mi.
Rozumiem, że podobne wątpliwości odnośnie mrożenia mogła mieć stara mojej prababki, kiedy dopiero c kup wynaleziono prąd, ale myślałem, że w latach 20. XXI wieku zamrażalnik jest już czymś normalnym xd
  • Odpowiedz