Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Naszła mnie taka rozkmina. Jestem 29 letnim przegrywem, za rok czarodziej aka 30 lat i nie zamoczył, twarz jak dzwonnik z Notre Dame, mam brata lat 33 i też całe życie sam. W rodzinie nie mam żadnych kuzynów a więc wszystkie majątki rodziny ostatecznie trafią w naszę ręce. My umrzemy bezdzietnie i wtedy te majątki trafiłyby do gminy i nieruchomości dostałyby samotne matki itd. Nie można więc dopuścić aby nasze majątki trafiły w ręce kobiet, w końcu to one wykluczyły nas z związkow. Powinno się już myśleć o powołaniu Międzynarodowego Funduszu Majątku Inceli, który zarządzałby i posiadał wszelkie mienie incelskie, winno się też lobbowac wprowadzenie domnemania prawnego, że mienie bezspadkowe mężczyzny bez wyrażenia jego woli i tak przechodzi na rzecz MFMI. Tym samym incelska organizacja za kilkadziesiąt lat mogłaby być silniejsza niż niejeden fundusz, i kreaować warunki gry. Do tego pieniądze z najmu mogłyby iść na rzecz brzydkich czy lobbying działań przeciwko oskariatowi. Np. ograniczenie posiadania nieruchomości przez niefundusze. Jesteśmy straconym pokoleniem ale możemy pomóc przyszłym członkom tej straconej klasy ludzi ładnych inaczej, a wręcz uczynić z ich klasę dominującą.
#przegryw #mieszkanie #nieruchomosci #ekonomia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6138b37d9693e7000a2f2c42
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirku, jak faktycznie masz facjatę jak u dzwonnika z Notre Dame to zaoszczędzić większą sumę i operacja plastyczna. Nie chcę być niemiły, ale to zawsze jakieś rozwiązanie. Znajomym/rodzinnie możesz powiedzieć, że miałeś wypadek i musieli Ci zrobić plastykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @Pterodaktyl17 @Jackdanielov @MSDS rozchodzi się oto, żeby jedna organizacja posiadała cały ten majątek - wszystkich inceli, aby stanowić realną grupę wpływu a nie jednostka czy pojedyncza organizacja. I takie działanie mogłoby zmotywować inceli do większego wkładu w swoją pracę, aby więcej mieć aby potem stanowiło to zbiorowy majątek organizacji. Normickie ulice, incelskie kamienice, oto się rozchodzi.

@rob7728 to niestety nie żart, do tego karzełek, dla kobiet całe życie niewidoczny chyba,
LuksusowyPiwniczak: Twój plan ma jedną wielką dziurę.

Powinno się już myśleć o powołaniu Międzynarodowego Funduszu Majątku Inceli, który zarządzałby i posiadał wszelkie mienie incelskie, winno się też lobbowac wprowadzenie domnemania prawnego, że mienie bezspadkowe mężczyzny bez wyrażenia jego woli i tak przechodzi na rzecz MFMI. Tym samym incelska organizacja za kilkadziesiąt lat mogłaby być silniejsza niż niejeden fundusz, i kreaować warunki gry.


Nie pomyślałeś mianowicie o Judełkach. Zaraz by przejęli ten
OP: @elena-mary @tomek001 nie rozchodzi się o losową organizację, tylko powołanie organizacji dla inceli z całego świata, ona dziedziczyłaby bezspadkowy majątek inceli, ruchomości, pieniądze czy inne aktywa, i miała realną możliwość oddziaływania. Potomkowie normies by odczuwaliby skutki decyzji jaką kobiety podjęły względem nas. Sam fundusz by pewnie trafił w kontrołe jakichś Chadów ale co z tego, skoro dziedzictwo byłoby incelskie, wyobraźmy sobie główną siedzibę takiego funduszu - wielki biurowiec w NYC,