Wpis z mikrobloga

Witam was #gielda owe swiry!

Wrzucam moje perypetie z akcjami apple celem uzbieranie na przyszły samochód spod znaku jabłka, czyli horyzont czasowy to okolo 5 lat.

Bede wrzucał od 500 do 1000 dolców co miesiąc aż do możliwości zakupu elektrycznej bestii od apple publikując przy tym portfel.

Akcje Apple ciagle w trendzie wzrostowym bez korekty co mnie osobiscie zaskoczylo, dokupilem 5 akcji w miesiacu sierpniu niestety nie na malym dolku ktory myslalem ze bedzie poczatkiem wiekszej korekty.

Obecnie nie zamierzam juz krecic kolek na spolce, czekam na korekte gdzie wykorzystam zarobek ze sprzedazy 23 akcji.

W tym miesiacu mamy 3 wazne wydarzenia:
-Prezentacje nowego Iphona, zegarka, ipada etc
-Odejscie czolowej osoby z projektu apple car, byc moze bedzie obsuwa z samochodem jednak sa plotki ze samochod ma byc zwienczeniem ery Tima Cooka ktory ma odejsc za pare lat
-Plotka o wyslaniu wlanych satelitow w kosmos (co bylo kolejnym powodem podbicia wyceny apple w sierpniu)

Troche niespodzianek ktore zachwialy kursem akcji (na plus), obecnie po hype mam nadzieje ze w tym miesiacu zobaczymy jakas korekte w okolice conajmniej 14X za akcje.

zakup akcji w miesiacu sierpniu 5x153.12$ 30/08

#zbieramnaapple #inwestycje #apple
Scaven - Witam was #gielda owe swiry!

Wrzucam moje perypetie z akcjami apple celem...

źródło: comment_1631109847b24BDUEaeLg5Yb5Hb1cwVZ.jpg

Pobierz
  • 2