Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do osób które pracują jako Przedstawiciel Handlowy. Jak udało Wam się zostać przedstawicielem?
#!$%@?ąc od setek wysłanych CV i listów motywacyjnych na to stanowisko to nikt mi nie chciał dać szansy nawet w firmach w których pracowałem np. jako kierowca czy też pracownik biurowy/magazynier. Wszędzie każdy wymaga doświadczenia, ale jak mam je zdobyć skoro w każdym ogłoszeniu na PH jest ono wymagane? Mam nienaganne CV od razu po technikum praca i studia zaoczne. Mam duże doświadczenie w sprzedaży (korpo), sporo kursów i doskonały język angielski. Żeby było śmiesznie nie szukałem pracy w jakimś korpo wielkim albo coś w tym stylu tylko w małych Polskich firmach byle jakoś zacząć..
Co robić żeby się udało? :)
#przedstawicielhandlowy #przedstawiciel #praca #pracbaza #fmcg

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6137a6a89693e7000a2f2a95
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli masz doświadczenie w sprzedaży, to jest to niemożliwe żebyś nie dostał oferty pracy, więc możliwe że jednak Twoje CV nie jest tak atrakcyjne. W sprzedaży/handlu bazuje się głównie na znajomościach i poleceniach jeśli chcesz dostać fajną posadke jako PH, niestety albo się gdzieś tam przebijesz jak masz zajebiste CV jako PH, albo najlepiej jakby ktoś Cię polecił, że jesteś dobry i warto Cię spróbować. Wysyłaj, spamuj na pracuj.pl napewno
  • Odpowiedz