Wpis z mikrobloga

Ankieta czysto z ciekawości. Jak dużo czasu tygodniowo poświęcacie na granie w gry na komputerze/konsoli?
#gry #pcmasterrace #ps4 #ps5 #playstation #xboxone #xbox #xboxseriesx

Ile średnio czasu tygodniowo poświęcacie na gry?

  • Max 5h (1h dziennie co 2/3 dni) 25.3% (91)
  • 5-10h (1h dziennie lub 2 - 3h co 2/3 dzień) 28.1% (101)
  • 10-15h (1,5 - 2h dziennie) 17.8% (64)
  • 15-25h (2 - 3,5h dziennie) 15.8% (57)
  • 25h-50h (3,5 - 7h dziennie) 6.4% (23)
  • Powyżej 50h (Ponad 7h dziennie) 6.7% (24)

Oddanych głosów: 360

  • 18
  • Odpowiedz
@Ryszardzislaw: Maks 1h dziennie to zależy czasami nawet przez tydzień nie odpalam konsoli ale teraz jeatem na Lquattro to nadrabiam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Ryszardzislaw: 8 godz w tygodniu bywa że mniej na 4 generacji kiedy byłem młody potrafiłem grać 7-8 godzin dziennie zaczęło się od PS1,PS2 potem kąkuter który całkowicie zdewastował mi kręgosłup przez ok 7 lat nie było wtedy jeszcze smartfonów
niech to będzie dla was przestrogą
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: dużo rzeczy spory garb,zwyrodnienie kregow szyjnych od patrzenia się w monitor mogło dojść do ich zlamania chociaż byłem u lekarza ale u rodzinnego może wysle zdjęcie
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: tak wygląda 7-10 lat od 18 roku życia gapienia się w monitor niektórzy siedzą w sumie od młodości można to przewidzec jak będą wyglądac po latach chodzi o tych uzależnionych od gier a z publicznych osób taka ciekawostka to chyba #gonciarz miał podobny też #!$%@? kręgosłup widać było po nim
  • Odpowiedz
@trinty: ziom wg mnie to jest do naprawienia przez ćwiczenia i odpowiednie rozciąganie, pooglądaj na YT o tym, tylko że do tego trzeba dużo samozaparcia i determinacji by poprawić kręgosłup
  • Odpowiedz