Wpis z mikrobloga

@Exenex: I tak w większości wychodzi na moje :D - kiedyś oferowano mi kredyt we frankach, olałem to - i dobrze zrobiłem bo wyszła mega burza z tego. Kolega z pracy jest frankowiczem od 10 lat, a zadłużenie ma więsze niz w dniu zaciągnięcia kredytu.

SONY i AMD zawsze było złe - ale coraz więcej ludzi budzi się z letargu, a 50 % polskiego społeczeństwa tez uważa że gówno szczepionki
  • Odpowiedz
@Exenex: Lista życiowych osiągnięć cipka powiększa sie: lepsze ustawienia crapa, brak kredytu we frankach, pierwszy lesbijski związek małżeński w Polsce. Można Cv pisać
  • Odpowiedz
@Exenex: To powiedz to tysiącom frankowiczów w kraju :D - z widłami ciebie pogonią :D żebyś ich nie #!$%@?ła :D

Naprawdę zaczynasz doceniać dużo rzeczy na których ciężka pracą zarobiłaś, ja się cieszę z tego co mam. Jestem dumny :) a że wyśmiejecie sobie pokój - a proszę bardzo, ale czasem warto spojrzeć na siebie i zobaczyć co się w życiu dorobiło własnego i wtedy się pośmiać :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cin123654: Tylko że AMD ma od kilku lat lepsze procesory, zwłaszcza w high-endzie, a i tak wsadziłeś tam słabiutkie i9. Grafiki tak jak zawsze na tyłach Nvidii. Nie wiem co jest złego w Sony. Są, działają, spieprzyli dział smartfonów, ale PS5 to konsola kalibru PS3 które były na swój czas wyśmienite w cenie (z tym akurat trudniej w Polsce w tych czasach, a i tak opłaca się lepiej niż komputer
  • Odpowiedz
@Exenex: Ale trzeba być niedowartościowanym muminem, żeby na tagu x gra napierdxielac swoje osiągnięcia zyciowe i liczyć na poklask XD dodatkowy chromosom wszedł komuś za mocno
  • Odpowiedz
@XkemotX: Wywód o AMD i SONY :

#!$%@? arch w PS4 - Jaguar i GPU o wydajność PC rodem z epoki kamienia łupanego - płacz graczy że 30 fps w 900p w nowych grach - a po co pchali tam gówno AMD ? bo tanie gówno SONY połaszczyło się na $

PS5 - słabiutka wydajność RT - next-gen który nie oferuje nic z next- gen - PC miały to samo
  • Odpowiedz
@cin123654: WYWIAD O INTELU I NVIDII :

#!$%@? arch w Intelu - core 2 duo i GPU o wydajnośći rodem z epoki kamienia łupanego - płacz graczy że 21 fps z rtx w nowych grach - a po co pchali tam gówno INTELA ? bo tanie gówno NVIDIA połaszczyło się na $

NVIDIA - słabiutka wydajność RT - next-gen który nie oferuje nic z next- gen - PS5 miało to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@cin123654: No ale czemu nie odniesiesz się do tego, że wziąłeś i9 które jest dymane przez Ryzena 9 nawet w grach? :v

PS4: AMD ma najlepsze technologie w tamtym okresie i ta konsola ma 8 lat. To chyba normalnie że Cyberszrot2137 na niej nie działa, zwłaszcza przy tym jakim jest optymalizacyjnym bublem. 900p w dostatecznie dobrze wyglądających AAA? Co z tego? PS3 działało na 720p/1080i i nikomu to nie przeszkadzało,
  • Odpowiedz
ŻE SONY #!$%@? w dekiel waląc coraz droższe ceny gier za gówno jakoś


@cin123654: Powiedział typ z kompem za 20 koła jarający się 21 FPS w grze w której z premedytacją został wydymany xD
  • Odpowiedz