Wpis z mikrobloga

bo mi wymieniali rury od wody.


@cin123654: a skoro już o rurach, to sąsiedzi już przestali walić w nie, jak testujesz rozchodzenie się przestrzenne dźwięku? XD
  • Odpowiedz
17 grudnia wychodzi coś z czego faktycznie jako Polacy będziemy mogli być zadowoleni


@XkemotX: spokojnie na razie bo sie skonczy jak z mesjaszem gier, rockstarem z polszy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Exenex: @EnJoyyy: Akurat najważniejsze - ogrzewanie na zimę - to on ma. Dosyć pokaźne, świeci na kolorowo i, ledwo ale jednak, odpala jego ulubioną grę xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bartex16: Oczywiście nie hypuję. Ja oczekuję kontynuacji Dying Lighta 1 który był dobrą grą (a personalnie jedną z moich ulubionych) i że tyle dostanę to wiem, pytanie w jakiej formie to już zależy, ale grafika jest dla mnie kwestią trzecioplanową ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cin123654: Skoro zarobił to pewnie na nim kopałeś kryptowaluty. To może w ogóle zapomniałeś wyłączyć koparkę i stąd takie słabe klatki? xD
  • Odpowiedz
@Bartex16: To są dwa pokoje, ale to nie chodzi o fakt przenosin - tylko o #!$%@? i późniejsze ogarnięcie #!$%@?. w 2016 miałem wymianę okien, 2 dni roboty - 3 dni sprzątania #!$%@? po tym syfie.

Z łazienkami teraz było to samo - nie było potrzeby remontu ale wymusili wymianę rur - a że rury zabudowane to było kucie i syf, później syf wymiana rur. i kolejny syf remont łazienek.
  • Odpowiedz
To są dwa pokoje, ale to nie chodzi o fakt przenosin - tylko o #!$%@? i późniejsze ogarnięcie #!$%@?. w 2016 miałem wymianę okien, 2 dni roboty - 3 dni sprzątania #!$%@? po tym syfie.


@cin123654: no moim zdaniem warto sie chwile pomeczyc niz siedziec w takich warunkach jakie prezentuje zdjecie poteznego stanowiska PCMR
  • Odpowiedz
@Bartex16: Ciekawe jaki Remont byś zaproponował w PRL bloku z wielkiej płyty :D

Różnica jest taka że blok ma 50 lat i będzie pracował kolejne 50 - a nowo budowane bloki po 5 latach nadają sie do generalnego remontu bo się zapadają :D

ściany chcesz prostować, panie :D
  • Odpowiedz