Wpis z mikrobloga

@stary_pijany: ale cała reszta śmiga w jakości nie osiągalnej dla konsoli,przyznaj że nie masz hajsu i grasz na jakiejś padlinie za 800 zł zamiast #!$%@?ć jakieś kocopoły o wyższości ps czy Xboxa nad pc,miałem to samo długo ale jutro odbieram laptopika gamingowego i poczuje choć ułamek możliwości dobrego sprzętu. Xboxa oddam bombelkowi kuzynki bo na #!$%@? mi ten skansen.
  • Odpowiedz
@cin123654: #!$%@? xdd ja na ani 3070 ani 3080 z i7-10700k na ultra nie osiągam takich wyników bez RT, a co dopiero z tym upośledzonym RT. Sorry ale to bujda, chyba, że te 200 fps to jak patrzysz w podłogę na Arrayu w jakimś małym budynku.
  • Odpowiedz
@smugglersun: pokazałem film , nagrane na YT ( co zabiera 15 FPS ) 2k ultra Plus RT bez DLSS. 120 - 165 FPS widziałem cały czas jak sobie przewijalem film. Z DLSS Q średnio mam po 180 a maks dobija mi do 240 ( blokada dla Gsync )
  • Odpowiedz
U mnie generalnie 4K 60 FPS'ow wszystko na ultra DLSS na performance, ale czasami widac spadki fpsow w miescie przy szybkim ruchu tak do 55fpsow moze, gram na RTX3080TI, no ale te spadki fpsow swiadcza o tym ze gra jest niezoptymalizowana az czasami odechciewa sie grac jak dochodzi do 50fpsow, wspolczuje ludziom co grają na slabszym sprzecie, na ps4 nawet sobie nie wyobrazam grac w to, ps5 przeciez nie wyrobi w 4K
niko444 - U mnie generalnie 4K 60 FPS'ow wszystko na ultra DLSS na performance, ale c...

źródło: comment_1631031896JPuAoJdfUTzNYYVpmEzDno.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ciekawe jaki Remont byś zaproponował w PRL bloku z wielkiej płyty :D


Różnica jest taka że blok ma 50 lat i będzie pracował kolejne 50 - a nowo budowane bloki po 5 latach nadają sie do generalnego remontu bo się zapadają :D


ściany chcesz prostować, panie :D


@cin123654: teraz nawet wychwalasz nawet blok że masz najlepszy? xd
  • Odpowiedz
@niko444 I czym tu się podniecać? Przecież te budynki wyglądają z daleka jak gówno, bo gra ma słaby draw distance. W dodatku na screenie masz sprity pojazdów w wersji 2d, więc nie ma co się rozpisywać, bo to już kopanie leżącego crapa xD
  • Odpowiedz