Wpis z mikrobloga

@Bartex16: PS4 w tej jakości nie da rady wyświetlić nawet 1 fpsa - najlepiej sprzedającej się konsoli na świecie :D z czym do ludzi :D, tam musieli nawet NPC wyciąć aby gra ruszyła :d a no i oczywiście w 900p :D
  • Odpowiedz
@Bartex16: Te 20 tys było warte aby zobaczyć coś na ekranie czego żaden konsolowiec nigdy nie uświadczy :D nawet mając 21 fps wiem że żadna konsola tego nie ogarnie w 1 fps :D ( czyli 21 razy wolniej niż na moim PC ) :D Szacunek do sprzętu że udźwignął taką jakość grafiki

A Scena na monitorze HDR wyglądała fenomenalnie :)
  • Odpowiedz
@Bartex16: Monitor 240 hz , poczytaj , doucz się jakie płyną z tego korzyści + GSYNC ( podpowiem żaden konsolowiec tego nie uświadczy ) :D - za to właśnie się płaci wyższą cenę -- za jakość rozgrywki
  • Odpowiedz
@Bartex16:
1. W jednej scenie 21 fps
2. Większość gier szczególnie strzelanek leci w wyższym fps ( WARZONE z RT ! na ULTRA do 200 fps )
3. GSYNC
4. każdy kto odpalił monitor 144+ nigdy nie wróci do 60 nawet na 21 fpsach ( tego konsolowcy nie zrozumieją )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@cin123654: kOnSoLoWcE pOdKrEśLaM kOnSoLoWcE NiE uŚwiAdCzĄ uGa BuGa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak to jest grać w gównianą gierkę którą CDPR wydymał cię bez wazeliny w 21fps? bo ja tam czekam na poważne tytuły jak Dying Light 2 które będę ogrywał na 360hz monitorze. Essa wariacie.
  • Odpowiedz
@XkemotX: jakby ktos pytał - RT PSYCHO robi swoje :) na RT Ultra było jak dobrze pamiętam w tej scenie 40 + :) , bez RT , z detalami na MAKS + 70

Dying Light 2 - widziałem negatywne komentarze że co nowe prezentacje to gra dostaje DOWNGRADE, oby finalnie nie było gorzej niż w 1
  • Odpowiedz
każdy kto odpalił monitor 144+ nigdy nie wróci do 60 nawet na 21 fpsach


@cin123654: mam ekran 144 Hz i bez problemu wracam do monitora 60, bo i tak w większości gier na ultra jest w okolicy 50/60 fps
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@cin123654: ale nikt nie pytał. Mam tag z tą parodią gry tytułowanej Cyberpunk 2077 na czarno ale niestety Wykop i jego serwery działają tylko minimalnie lepiej niż twój komputer nie radzący sobie z owym tytułem - dlatego też poświęciłem swój bardzo cenny czas żeby cię wyśmiać.
  • Odpowiedz
@Bartex16: Stać nas na dobry sprzęt :) to i można sobie RT PSYCHO odpalić. Mokry sen konsolowców :D

A jak tam WRC 10 na konsolach - bo słyszałem że gierka niewybitnie chce działać na konsolach :D

"tak, jak już napisałem w tytule recenzji, najnowsza część popularnej serii wciąż czuje zapach PS4 i XONE, konsol zeszłej generacji, które uniemożliwiły zaoferowanie odbiorcom prawdziwego "next-gena"."

"na ps4 pro pewnie znów w 30 fps ,
  • Odpowiedz