Wpis z mikrobloga

@Bartex16: JA MÓWIE - ty czytać chyba nie potrafisz , ŻE SONY #!$%@? w dekiel waląc coraz droższe ceny gier za gówno jakość. CENY GIER NA PC są adekwatne do jakości - oferują lepszą jakość za niższą cene niż konsolwe odpowiedniki
  • Odpowiedz
coraz droższe ceny gier za gówno jakość. CENY GIER NA PC są adekwatne do jakości


@cin123654: Tak zwłaszcza cena za Twój sprzęt do grania 20k zł jest adekwatna do jakości gry 21 fps xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cin123654: Dodam jeszcze na sam koniec. Jeśli mowa o opiniach o grze to nie liczy się to co jest przed premierą a po niej. Dobrze przecież wiesz jak wypadł Cyberpunk, ale zakładam że wyparcie nie pozwoli tego przyznać. Cóż, pozostaje życzyć udanego beta-testowania przez pozostałe kilka lat. Może kiedyś odpalisz grę w 60 klatkach ze spadkami do 50 i twoja postać nie zablokuje się losowo pod mapą. Mam też nadzieję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cin123654: Tak w ogóle, 21 kafli za PC co daje 21 fps.

Zrób mu upgrade za 39 tysiaków, myślę że będzie dobrze, raczej warto bo konsolowce nie uświadczą 60fps bracie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@XkemotX: Jedna scena z CP w maks ustawieniach z RT na PSYCHO - żadna konsola nie jest w stanie tego pokazać. O właśnie tak to wygląda :)

"Zrób mu upgrade za 39 tysiaków," - czekam na premierę RTX 4090 i będzie brane :)
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Bez żartów - miałem w tym roku remont łazienek - bo mi wymieniali rury od wody. Kucie łazienek było ( bo rury zabudowane były ), i wymuszony remont ;/ . Już w tym roku się nie bawię w remonty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@cin123654: Myślę że jak ktoś kupuje konsolę to jest na tyle inteligentny - patrząc na realia rynku PC - żeby w ogóle nie grać w tę grę. Jest mnóstwo lepiej dopracowanych gier, 17 grudnia wychodzi coś z czego faktycznie jako Polacy będziemy mogli być zadowoleni, a dla CGI i RT można sobie iść do kina. Nie jest to co prawda 21 fps (bo więcej XD) ale ekran i rozdzielczość większe
  • Odpowiedz