Wpis z mikrobloga

@Jailer: za sport.pl:

Kiedyś było tak, że jeśli zawodnik zadebiutował w danej kadrze, to już jej później nie mógł zmienić, ale obecnie przepisy się zmieniły. Dziś piłkarz może zmienić reprezentację, jeśli nie zagrał dla poprzedniej kadry więcej niż trzy mecze o stawkę, przed ukończeniem 21. roku życia. Można też zmienić reprezentacje, jeśli się nie wystąpiło ani żadnym z wielkich turniejów (np. mundial lub Euro). Teoretycznie, jeśli jednak miną trzy lata od
@Jailer: Nie zamyka. Przepisy się niedawno zmieniły i teraz spełniając określone warunki można zmienić reprezentację. Wystarczy, że teraz Sousa (i ewentualnie kolejni selekcjonerzy) schowa go do szafy na 3 lata i wtedy Włosi mogą go nam zabrać.

Those rules have now been relaxed, allowing a player to change nationality as long as they have only featured in three international fixtures, including qualifiers - but not tournaments like the World Cup, must
sportowefakty.pl:

Krzysztof od dawna przykładał wagę do pasji i rozwoju sportowego syna. - Przez pięć lat codziennie dowoziłem syna na treningi 60 kilometrów w jedną stronę - z Poli, wsi pod Rzymem. Zostawiałem syna pod bramą ośrodka treningowego i czekałem w furgonie. W zimę, bez ogrzewania. Czasem wstyd było nawet wysiadać z auta, bo jeździłem prosto z pracy, piachem ubrudzony - opowiadał.

Cytowany tekst...Zalewscy poświęcili majątek (z pomocą babci), by Nicola mógł