Wpis z mikrobloga

Siema @gaxda co tam w liskowym świecie? Śledzę portale o crypto i nic o lisku¯\_(ツ)_/¯

Ja wiem że niektórym liskowcom zdaje się że będzie nowe Ethereum - nie, nie będzie, ale przykład można brać tzn byłby to dobry ruch ale CEO Liska to dzieciak bez doświadczenie w biznesie więc nie weźmie przykładu:
https://news.bitcoin.com/crypto-inferno-the-ethereum-network-has-burned-over-230-million-in-ether-in-17-days/

#lisk #kryptowaluty
  • 20
@gaxda: weź się nie czepiaj chłopaka, dobrze gada.

W krypto nie ma gwarancji na nic ale szanse że lisk odniesie sukces są niewielkie. Nie to co wielcy gracze jak Polkadot Cardano czy Ethereum. Lisk prawdopodobnie będzie mało znany a cena tokenu nigdy nie przebije ath. Konkurencja zje liska. Zresztą sam się przekonasz za parę lat jak będą sajdczajny.
@gaxda: lol czy w lisku potrafią zrobić cokolwiek tak żeby co chwila nie wydawać fix bugów? Lol weź popatrz co się dzieje u konkurencji buhaha lisk żenada i piękny dump dziś
@gaxda: a największa beka że jak już będę te sajdczajny niewiadomo kiedy to nie będzie tam Smart contractow no chyba że " społeczność zrobi " hahha hahha stary serio luknij co czasem co się dzieje u konkurencji to zrozumiesz w jakiej dupie jesteście xd
@gaxda: o czym ty do mnie mówisz jaki litecoin xd
Lisk w skrócie:
2016 ICO Kordek obiecuję amazing technology
2016-2018 Kordek lansuje się na Jobsa krypto zatrudnia duży zespół w samym marketingu jest kilkanascie osób
2018 RELUNCH - Jakub Kowalewski mówi żeby kupować bo tanio.
RELUNCH okazuje się totalna porażka kurs spada w przeciągu kilku dni o kilkadziesiąt procent.

Retardy z discorada doświadczja wyparcia które podtrzymuja do dziś klepiąc się po
@gaxda: gaxda ja się nie pytałem Ciebie kiedy Smart contracty na lisku, odkąd pamiętam masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, tam nie było zawarte żadne pytanie ;)
@finch7 pisałeś jakbyś oczekiwał smart-contractow na Lisku, ogólnie jak ktoś pisze tak potłuczonym językiem jak Ty i nie używa do tego w ogóle przecinków to ciesz się, że w ogóle da sie Ciebie rozczytać
@gaxda: A i jeszcze jedno. "Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego"

Solana, Polkadot, Cardano, Cosmo, Ethereum itd.. nikt poważny się gniota liska nie chwyci jak ma do wyboru tyle mainstreamowych projektów które oferują różne funkcjonalności w zależności od potrzeb.