Wpis z mikrobloga

Przepis na gofry? Jestem u osobistego wykopowicza, mamy do dyspozycji taki opiekacz do kanapek, który podobno ma opcję robienia gofrów. I czytam te przepisy, i czytam, i czytam i nie wiem komu wierzyć. Moc ma toto (opiekacz, nie przepis) słabszą niż klasyczna gofrownica, więc będzie je trzeba trzymać w tym dłużej, ale ma ktoś jakiś sprawdzony przepis na chrupiące? Takie, żeby nie sflaczały. #kasikpyta #gzw #pieczzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonim1133: no właśnie w tym ustrojstwie da się podobno też zrobić i nawet w necie czytałam opinie, że jest git jeśli potrzyma się dłużej. Tylko przepis, przepis...

@tomy86: o wodzie czytałam właśnie... tylko żeby nie oklapły dłużej niż 2 minuty :P
  • Odpowiedz
@gugas: wydaje mi się, że będzie zbyt mało chrupiące- poza tym naleśniki w wersji mojej są niepuchate i mało słodkie, przeznaczone do zawijania pikantnego farszu ;) Może to ciasto z wersji mojej Mamy prędzej, ale jednak wydaje mi się zbyt naleśnikowate w smaku. W ogóle patrzę na powiadomienia, gugas odpisała, myślę sobie "ooo, ona mnie wybawi", a tu się okazuje, że nie robiłaś :(
  • Odpowiedz