Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam sprawdzonego rowerka stacjonarnego dla osoby o wzroście 180cm i wadze 100kg. Trochę tego przejrzałem i większość albo na niższe osoby, albo coś stuka i trzeszczy albo cena wywala poza skalę. Ktoś coś?

#rowerstacjonarny #trening #odchudzanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BabilonskaNierzadnica: No właśnie czytam o zipro boost Gold. Cena nawet spoko ale trochę odrzucają komentarze że coś tam w nim stuka. Co ciekawe zdania są podzielone i być może ci, którym stuka nie potrafili go dobrze złożyć :D no i siodlo do wymiany pewnie bo hemoroidy mnie zabiją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shesellsseashells: No dobra ale jest to aż tak uciążliwe? Rowerek byłby przeznaczony do jazdy podczas oglądania serialu czy słuchania muzyki. Jak długo je macie i jak mocno są eksploatowane? Ps. Jestem inżynierem :p
  • Odpowiedz
@qwer: Jaki budżet? Kupiłem w sierpniu Schwinn 570U i jest spoko (gabaryty mam podobne). Jest model 510U, który ma chyba trochę mniejsze koło zamachowe i mniejszy ekran. Kosztuje chyba 1,6k. Pewnie wybrałbym ten, jakby nie przekraczał mojego budżetu. Cichutki, wszystko działa ok.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kegnar: takich za około 1,5k to na pęczki polecają na forach tematycznych ;) ja szukam czegoś do max 1k dlatego zainteresowanie zipro boost Gold. Zawsze mogę później go sprzedać i kupić coś lepszego jeśli załapię bakcyla. Wolę nie przeginać na dzień dobry :) celem jest schudnięcie i złapanie kondycji bo nie ćwiczę w ogóle. Sporadycznie basen.
  • Odpowiedz