Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poleci ktoś z was torbo-plecak 2w1, w którym zmieszczę duży pas trojbojowy, buty, trochę innego sprzętu, wodę i żarcie na cały dzień i do tego wejdzie kilka większych zeszytów? XD
Do tej porty używałem Alpinusa 65 czy 70 l, ale powoli chyba odchodzi na tamten świat. Do tego przeszkadzało, że nie dało się dostać łatwo do rzeczy na środku. Teraz mam torbę z Under Armour ale ciężko z torbą iść gdzieś dalej, a nie założę jej jak plecak bo jest za wąska.
#mikrokoksy #silownia #sport #turystyka #mirkokoksy
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DywanTv: kiedyś w sklepie obczajałem ten model: UNDER ARMOUR Contain Duo MD Duffle. Wyglądała na całkiem spoko zrobioną. Pojemność 50l. W stacjonarnym sklepie UA mieli ją po 240zł. Miałem ją kupić, ale wjechały powerlifty xD
  • Odpowiedz
UNDER ARMOUR PROJECT ROCK DUFFLE BP, aktualnie widzę, że trochę drogawy i w opisie piszą, że ma 36l. Mieści spokojnie buty (ma osobne miejsce na buty). Ogólnie jest pojemny, jak się uprę to potrafię się do niego spakować na 5 dniowy wyjazd bez problemu. Główna komora ma zapięcie na plecach-fajna opcja, nikt Cię nie powinien opierdzielić gdzieś w tłoku czy autobusie. Mi się udało wyrwać na promce jak dobrze pamiętam za mniej
  • Odpowiedz