Wpis z mikrobloga

Mirki, nie polecam trzymać pieniędzy na koncie w #bnpparibas. W każdej chwili mogą zablokować konto w imię "walki z finansowym terroryzmem". Z tego co widzę także mirkowi @qbaqbaqba zablokowali konto, bo nie mogą zweryfikować Twoich danych.

Long story short: blokują Ci konto, twierdząc, że muszą zweryfikować dane (czy nie pierzesz brudnych pieniędzy, zasłaniają się jakąś ustawą) - idziesz do oddziału, pokazujesz dowód, mówią na miejscu, że tak dane się zgadzają i konto zostanie odblokowane w ciągu paru godzin. Mijają godziny, dni, tygodnie i nie masz dostępu do konta, a na telefon nikt nie odpowiada.

K---a mać, w kilka sekund odcinają Cię od pieniędzy i nie możesz nic zrobić. Taki Black Mirror/Years After Years (notabene świetny serial na HBO) w realnym życiu. Trzeba było trzymać w skarpecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Walczę dalej, ale zero odzewu od opiekuna klienta (nie odbiera), a na infolinii/czacie spychologia.

#bnp #paribas #afera #bankowosc #finanse #prawo
KapitanPieprz - Mirki, nie polecam trzymać pieniędzy na koncie w #bnpparibas. W każde...

źródło: comment_1630931655sK5unQkTC4ncf3L7MorqHy.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KapitanPieprz: ten bank, apka i serwis www to g---o jak c--j, ale jacy to oni nie są nowocześni i pro eko c---o xD No, ale hipoteczny dobry dali i muszę na to wszystko czasem patrzeć () Do tego zmiana ADRESU do wysyłki poczty to konieczna wizyta w placówce xD Zmieniłem wszędzie na koncie sam, poweryfikowałem się SMSami, ale oni w systemie mają inaczej i c--j, przyjdź
  • Odpowiedz
no to u mnie dziś tata sytuacja nastąpiła jak pisał autor. W połowie lipca byłem się "zweryfikować" bo straszyli blokadami, zadzwonił opiekun i zaprosił do placówki. Poszedłem - sprawdzenie dowdu, wypełnienie kwitów, dziękuję to wszystko. Dziś na kontach firmowych blokada! Dzwonie na infolinię a Pan mi mówi, że nie widzi żadnych dokumentów potwierdzających. Nosz kurrrrrr... Pan na infolinii powiedział, że złożył wniosek o odblokowanie warunkowe konta i ma to niby nastąpić w
  • Odpowiedz