Wpis z mikrobloga

Mama idąc dziś rano do pracy, napotkała kilka robotów dostarczające paczki. Video nagrane ziemniakiem po konwersji z messangera w miejscowści Milton Keynes, Bletchley. Drugi filmik z grupką robotów w komentarzu.

#uk #anglia #robotyka
soxn - Mama idąc dziś rano do pracy, napotkała kilka robotów dostarczające paczki. Vi...
  • 22
  • Odpowiedz
@soxn: W Milton długo jeżdżą, ale też w Northampton i mniejszych jak Rushden, Wollaston, Katering, i chyba Corby
Zauwazyłem, ze czasami im sie zdarza zamulić, potrafią stać niezdecydowane kilka minut na krawedzi chodnika, mimo, ze ulica jest pusta.
Kiedyś podjechałem do skrzyzowania, gdzie robocik przejeżdzał przez ulicę, wpadł w stupor i został na srodku przejścia, wyminąłem i dopiero gdy odjechałem 15-20m ruszył by dokonczyć przeprawę przez ulicę.
Przydatna sprawa, coraz więcej
  • Odpowiedz
@Marakuja: no to co - cyk dolacza modul z elektrycznym teaserem. Potem bedzie bron na gumowe kule sterowana AI. :D Potem zeby optymaliozwac koszty coprawda nie beda uzbrojone ale beda roboty patrolujace ulice zeby chornic inne zagrozne przez ludzi roboty...
  • Odpowiedz
jeszcze kilka miesięcy i zacznie się porywanie robotów z paczkami xD


@Marakuja: chyba już lepiej/łatwiej przystawić nóż do gardła kurierowi z Ducato niż #!$%@? robota z zestawem kamer, modemem, mikrofonem, GPS i bóg wie czym jeszcze. Centrala moze sekundę po "ataku" na takiego robota wezwać policję.
  • Odpowiedz
@Morf: może teraz, rozwinęła się technologia transportowa to rozwinie się technika blokowania sygnałów. Skąd wiesz, że w przyszłości nie będą handlować kradzionymi robotami z wgranym nowym softem?
  • Odpowiedz
To autonomicznie jeździ czy ktoś tym steruje jak dronem, i myślę sobie jak to by mogło dostarczyć mi obiad najpierw problem z domofonem a potem z przyciskiem do windy
  • Odpowiedz
@soxn: niechce mi sie isc do auta po sluzbowy tel, ale mam tam pare fotek tych maluchow, moze pozniej wrzuce. A dostawa tym urzadzonkiem to koszt 0.99-3.00£ zalezy dokad.
paweucio - @soxn: niechce mi sie isc do auta po sluzbowy tel, ale mam tam pare fotek ...
  • Odpowiedz