Wpis z mikrobloga

Okej , no to zaczynami , zrobiłem kolejny już raz mały eksperyment z czarnoskórym bratem z bogatej rodziny z afryki a raczej tym razem z Finlandii , zrobiłem konto na tinderze czarnoskórego typeczka a rezultaty były następujące , typeczek w około 40 dni miał 110 matchy/like razem , kiedy klaudiusz w 4 zrobił 600 ? tak ? dobrze pamiętam ? Koleżka zrobił takie liczby na tinderze z 2 zdjęciami , praktycznie bez opisu i ogólnie wiek to chyba zaniżyłem o jakieś 5 lat ale laską i tak to nie przeszkadzało dac mu w prawo , z moich prywatnych obserwacji wynika że dziewczyny chyba coraz bardziej słysza o tym tagu i o naszym wykopkowymi trolingu z fake kont aka wystawianiu więc śmiem twierdzić że mokebe by zmoggował klaudiusza w około tydzień/dwa gdybym nie robił tego na #!$%@? i zrobił dużo lepszy profil i mniej fakowe zdjęcia oraz gdyby było to z 2 lata temu , 4 laski napisały pierwsze , były one mocno 3/10 , dziewczyny ogólnie chętnie odpisują na wszystko , nie ważne czy napisze hej czy całe zdanie , potrafią same ciągnąc temat , Ogólnie tragedia ,
#przegryw #blackpill #incel
#p0lka
P.....r - Okej , no to zaczynami , zrobiłem kolejny już raz mały eksperyment z czarno...

źródło: comment_1630900406VSMXNluA0Dge1YHuI28lP4.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PsykoSmurfer: to nie jest boski Mokebe z Senegalu, to półmurzyn-półpolaczek zawierający w sobie polackie geny. A to wystarczy by zniwelować jego mokebiańską nadludzkość w oczach p0lek. A tak na poważnie to ciekawe czy murzyn-zagraniczniak wbiłby wyższy wynik.
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: Koniecznie zrób konto laski, mocno wgniecie Cię w fotel, i nie zdziw się jak faceci będą pisać wierszami do Ciebie XD Zrób też eksperyment na apce od FB, tam nie ma póki co ograniczeń i widać, kto dał Ci lajka. Tam są dopiero niezłe jaja
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: Na zagranicznych eksperymentach chad mokebe i chad azjata (chang) lub hindus zbiera po 6x mniej matchy niż ich biały odpowiednik. Biali są najbardziej pożądaną grupą dla kobiet spośród wszystkich ras według badań i tylko #p0lka się z tego wyłamuje bo jest pełna nienawiści do swojego kraju i uważa, że co z zagranicy to lepsze... Nawet murzyn 60 iq z afryki mieszkający w chatce z gówna czy hindus
  • Odpowiedz