Wpis z mikrobloga

Poziom intelektualny co niektórych lewicujących użytkowników tego portalu, brak jakiejkolwiek umiejętności czytania ze zrozumieniem, weryfikowania nawet najprostszych do znalezienia informacji, to jest jakaś katastrofa.

NIE, NIGDZIE NIE NAPISAŁEM, ŻE STASZEWSKI PRZEGRAŁ PROCES Z GMINĄ NIEBYLEC W SPRAWIE TABLICZEK "STREFA WOLNA OD LGBT". Napisałem, że ów działacz winien spełnić wyrok* sądu i opublikować stosowny komunikat.

Mój komentarz brzmi: "pokaż jaki jesteś praworządny i realizuj wyrok sądu ( ͡° ͜ʖ ͡°) "

Jednak z komentarzy na mikroblogu pod wpisem jednego dzbana spod tagu #neuropa jakimś cudem wywnioskował, że niby napisałem jakoby gmina z działaczem LPG wygrała i ten teraz musi ją przepraszać xD

Tak, tacy ludzie mają prawa wyborcze i też głosują, to straszne!

Wołam @saakaszi, wyjasniłem ci w prosty sposób, że się mylisz, stosujesz manipulację godną Goebbelsa (bo nigdzie nie napisałem, że ten przygłup od tabliczek przegrał sprawę przed sądem) jakże typową dla tęczowych spi...lin.

*p------------z się do semantyki - napisałem wyrok, a chodzi o nakaz udostępnienia komunikatu. Dokonałem skrótu, normalni ludzie wiedzą o co chodzi, ale ty musiałeś się d-----ć i pokazać jaki to nie jesteś jaśnieoświecony, ale jedyne co pokazałeś to typowe dla komuchów zamiłowanie do prymitywnej manipulacji. Ha tfu ci w twarz.

PS
W swoim wysrywie użyłeś tagu #bekazkatoli a ja katolem nie jestem. I co teraz, tęczowcu spartolony? Kolejna twoja paskudna i perfidna manipulacja. Jak ci nie wstyd? A, no tak, zapomniałem - ty nie masz nawet mikrograma RIGCZ-u.

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #lgbt #polska #prawo #oswiadczenie
pantronix - Poziom intelektualny co niektórych lewicujących użytkowników tego portalu...

źródło: comment_1630856176CVeEdRx6isJXxURKpWO0bV.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzych0: wasz bol dupska? Wasz czyli czyj, towarzyszu kołchoźniku?

Ten clown @bartstaszewski manipuluje przekazem i za to cha mu w de. W świat poszła informacja, że w Polsce jak w jakimś totalitarnym państwie zamyka się tfu gejów czy inne baśniowe stworki do więzień podczas gdy prawda jest taka iż ta cała pisowska ustawa pisania pod dyktando organizacji, co do której można mieć pewne wątpliwości co do moralności, ale na którą brak jest rzetelnych dowodów iż jest finansowana przez Kreml, jest "tylko" czymś w rodzaju oświadczenia, nic nie znaczącym pierdem bo przecież nikt gejom i innych stworom z LGsarnyłosiedzikijelenieBT+ nie zabrania żyć i nie grozi pozbawieniem wolności.

Głęboko w nosie mam gdzie doprowadzi go jego szkodliwa działalność. Wizyta u zbrodniarzy wojennych z USA nie robi dla mnie żadnego wrażenia, tak samo spotkanie z Obamą. To, że dla ciebie są to jakieś autorytety nie oznacza, że takowymi są
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pantronix: ale żeś się skiepścił i zaczął wrzucać jakieś tanie zagrywki o murzynach. Bo skoro się ośmieszyłeś to trzeba było zastosować whataboutism. Nieźle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lunatyyk: Nie wiem dlaczego tak bardzo chcesz zakazywać ludziom żyć tak jak chcą, zrzucając jeszcze dodatkowo winę na jakiś "wyimaginowanych" komunistów. ;)
  • Odpowiedz
@pantronix: Ty piszesz o tej amebie, co łyknęła jak młody pelikan i działacz lewactwa, że "źli wykopowi naziści dzwonią na domowy do Talibów i po arabsku wysyłają donosy na zue kobiety".
Czego ty oczekujesz XD to jest tak jakby iść do psychiatryka i śmiać się, że pacjenci nie rozumieją
Ty się zastanów lepiej, czego od ludzi oczekujesz, bo piszesz ten post jakby ciebie dziwiło takie psychiatryczne zachowanie lewactwa
  • Odpowiedz
wyrządził krajowi ogromną szkodę


@pantronix: ale w jaki sposób niby wyrządził szkodę? Informując o uchwałach, które zostały przyjęte? Ktoś ich zmuszał do przyjmowania tych uchwał? Zrobił dla kraju wiele dobrego i może Unia zmusi tych troglodytów to zachowywania się jak cywilizowani ludzie.
  • Odpowiedz