Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
Cytując klasyka pod moim ostatnim wpisem od typa


" To kierowcy ustalają jaka prędkość jest adekwatna do drogi, a nie przepisy czy znaki pionowe" xDD

@Victim:

Przebijam. Mam gdzieś screena typa, który napisał, cytuję: "Ja przepisy ruchu drogowego traktuję wybiórczo bo nikt ich ze mną nie konsultował".
  • Odpowiedz
@Snowdr0p: Uwielbiam jezdzic nocą przepisowo. Warszawa jadac 60 km/h nocą jest zajebista.

Wiem, ze nie powinienem bo srodowisko i bezsensowne marnowanie zasobów ale to jeden z moich niewielu sposobow na zrelaksowanie sie.
  • Odpowiedz
@Snowdr0p: Cytując klasyka pod moim ostatnim wpisem od typa


" To kierowcy ustalają jaka prędkość jest adekwatna do drogi, a nie przepisy czy znaki pionowe" xDD

@Victim: Bo tak jest. Na durnych limitach nikt nie jedzie zgodnie z nimi, a wiec ostatecznie to kierowcy oceniają jaka prędkość jest stosowna i robią to w większości dobrxe
  • Odpowiedz
Od dłuższego czasu jeżdżę w miarę przepisowo #volvoteam, szczególnie po Wro. Ustawiam sobie tempomat na maks +10 km/h ponad limit i tak się turlam. Jeżdżę nocami lub wczesnym rankiem i #!$%@? mać... Po Wrocławiu nie da się jeździć przepisowo. Innych uczestników ruchu pomijam, bo to studnia anegdot bez dna, ale synchronizacja sygnalizacji świetlnej nie istnieje i naprawdę szlag mnie trafia jak gość, jadąc 20-30 km/h ponad limit, wyrabia na wszystkich światłach,
  • Odpowiedz